Presunúť na hlavný obsah

Michaela Kocianová si plní sny na týchto exotických miestach: Za prácou modelky je však skutočná drina

Modeling

Topmodelka a ambasádorka Schwarzkopf Elite Model Look, Michaela Kocianová, má za sebou roky skúseností s modelingom.

Ambasádorka castingov Schwarzkopf Elite Model Look, ktoré práve na Slovensku začínajú, Michaela Kocianová, sa vďaka svojej profesii často pozrie na exotické destinácie.

Navštívila napríklad Thajsko, Maledivy, Turks & Caicos, San Barth, Mexiko, Bora Bora, Brazíliu, Hawai a desiatky ďalších miest. O svoje zážitky sa delí s fanúšikmi na svojom instagramovom profile. Nielen nádejné modelky, ale aj iné ženy vidia v tejto topmodelke inšpiráciu. Michaela sa totiž popri kariére modelky venuje najmä športu. Cvičí šesťkrát do týždňa a to rôzne druhy. O tom, čo konkrétne cvičí, nám porozprávala nedávno v rámci tohto článku.

ŽIvot modelky nie je len prechádzka ružovou záhradou

To, čo znie niekedy priam rozprávkovo, môže byť však často veľmi náročné. Cesta trvá s prestupmi aj dvadsať hodín a modelku hneď po prílete čakajú v časovom posune dlhé prípravy a niekoľkohodinové fotenie vo vysokých teplotách a obmenách desiatok outfittov. No ak je to možné, Miša strávi aspoň pár hodín oddychu pred odletom. 

Neprehliadnite: Majte telo ako naša úspešná topmodelka Michaela Kocianová: Prezradila nám, akým sa venuje

Každopádne pláže sú asi veľmi príjemným pracovným prostredím. Nenechajte si ujsť nádherné momentky, ktoré počas svojho cestovania a kariéry nafotila Michaela Kocianová z Elite Bratislava. Naposledy na dovolenke na Turks and Caicos.

Prečítajte si viac: Michaela Kocianová bola ONLINE: Toto sú jej odpovede na vaše otázky!

Ak sa chceš aj ty stať úspešnou topmodelkou, neváhaj prísť na tohtoročné castingy Schwarzkopf Elite Model Look 2016

FEMINITY TV: Sledujte video a rozhovory: Ako to vyzeralo na castingoch minulý rok?