Presunúť na hlavný obsah

Vyhrajte tučné ceny s Mojou tučnou gréckou svadbou!

Súťaže

Ľudia sa menia. Gréci nie.

Toula, Ian a ich rodina sa vracajú, aby si v pokračovaní najlepšej romantickej komédie všetkých čias Moja tučná grécka svadba 2, užili od 7.apríla v slovenských kinách ešta viac smiechu, jedla a predovšetkým ďalšiu veľkú grécku svadbu!

Keď sa mladý Američan zamiloval do Kanaďanky s gréckymi koreňmi, ešte vôbec netušil, čo ho v rodine jeho nastávajúcej čaká. Prvý príbeh Tuly (Nia Vardalos) a Iana (John Corbett), uzrel svetlo sveta v roku 2002, si zakrátko získal srdcia miliónov divákov po celom svete. V produkcii Toma Hanksa vznikla úžasná oddychovka, z ktorej sršala romantika i humor. Film so skromným rozpočtom se stal hitom roku 2002, celosvetovo utŕžil 370 miliónov dolárov a jeho autorka i hrdinka Nia Vardalosová sa ihneď stala hviezdou. 

Druhý diel opäť spojí rodinu Portokalosových, gréckych emigrantov na americkej pôde. Čo sa v ňom stane nového, naznačila autorka: "Teraz mám za sebou skúsenosť s materstvom, môžem teda písať ďalšiu kapitolu rodinnej kroniky." Zmysel pre humor Vardalosová zjavne nestratila, pretože dodala: "Samozrejme sa nájdu ľudia, ktorí budú tvrdiť, že mi proste len došli peniaze alebo že sa chcem zasa bozkávať s Johnom Corbettom - a jeden z týchto dôvodov skutočne platí."

Po úspechu Mojej tučnej gréckej svadby, za ktorú má oscarovú nomináciu za scenár, sa Vardalosová objavila v seriáli Môj veľký tučný život či vo filme Môj život v ruinách, kde hrala sprievodkňu turistov. Bestsellerom je aj jej kniha Instant Mom. Už od 7.apríla sa môžete prísť do kina zabaviť na film Moja tučná grécka svadba 2, kde Toula, Ian a celé ich rozvetvené príbuzenstvo, tety, strýkovia, babky, dedkovia, netere, synovci, vnúčatá a ďalší členovia tejto obrovskej bláznivej rodiny si spolu s vami užijú ešte viac skvelej zábavy a dobrého jedla na ďalšej veľkej a nezabudnuteľnej gréckej svadbe.

Traja z vás môžu získať naozaj tučné ceny! Stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre o:


1. Cena:

50 € pokážka na požičanie šiat z Krásnešaty.sk 
Pobyt pre dve osoby na víkend v Hoteli Plejsy 
Pravé grécke potraviny z Oliva Import 
Kozmetický balíček AVON
Skvelé  filmové ceny

2. a 3. Cena:

Pravé grécke potraviny z Oliva Import 
Kozmetický balíček AVON
Skvelé  filmové ceny

Súťažná otázka: V koľkých filmoch si spoločne zahrali Nia Vardalos a John Corbett?

1) V jednom
2) V troch
3) V piatich

Výhercovia súťaže:

Ondrej Šulek, Bratislava
Helena Bednárová, Pezinok
Monika Michalová, Bratislava

Gratulujeme 

- Najčítanejšie -