Presunúť na hlavný obsah

Módna šou prilákala známe Slovenky: Skoncová s figúrou presýpacích hodín, Rezešová ukázala ženské zbrane

Slovenské celebrity

Naše hlavné mesto opäť žije módou a najnovšie trendy si prišli pozrieť mnohé známe tváre šoubiznisu.

Soňa Skoncová

Známa moderátorka lifestylovej relácie, Soňa Skonocová, má módu v malíčku. Na mnohých spoločenských akciách ju vídať vždy v tip-top stylingu a výnimkou nebola ani módna šou, ktorá sa konala v nákupnom centre pri Dunaji. 

Eva Rezešová-Džodlová

No zahanbiť sa nedala ani Eva Rezešová-Džodlová, ktorá ukázala aj poriadne luxusnú kabelku. Sexi outfit v kombinácii s čiernou, hnedou a oranžou farbou na bývalej kráľovne krásy vďaka jej krivkám dokonale vynikol. 

Romana Škamlová

Sympatická blondína zabodovala so šatami v bohémskom štýle a rovnako tak aj účesom, ktorý Romane Škamlovej veľmi svedčal. Bývalá misska, ktorá pred pár dňami otvorila svoj nový butik práve v centre pri Dunaji, žiarila vo vybranom looku spomedzi hostí najviac. 

Prečítajte si: Tie najštýlovejšie Slovenky pokope: Božská Romana Škamlová, pôvabná Anna Amenová a ďalšie!

Jana Mutňanská

Jana Mutňanská stavila na svieže farby a hravý look, ktorý sa jej vyplatil. Veľká midi sukňa v kombinácii s jednoduchou košeľou moderátorke pristala. Luxusná kabelka od Diora bola čerešničkou na torte jej jarného looku. 

Barbora Franeková

Čierno-biela kombinácia je klasika, ktorá sa dá len ťažko pokaziť. A nepokazila ju ani Barbora Franeková, ktorá na akciu prišla v jednoduchom stylingu, ktorý jej veľmi pristal.

Sajfa a Veronika Ostrihoňová

Budúcim manželom sa vymetanie prehliadok akosi zapáčilo. Po fashion weeku v Prahe zavítali aj na Eurovea Fashion Forward. Sajfa aj Veronika Ostrihoňová  sa ukázali v šporotovo-elegantných outfitoch z kolekcie značky Pietro Filipi. 

Andrea Karnasová

Obľúbená herečka si tiež prišla obzrieť nové trendy na jar/leto 2016. A jarou dýchal aj jej outfit. Slimkové džínsy doplnené jednofarebnými lodičkami a zaujímavým predĺženým sakom Andree Karnasovej preukázali veľkú službu. Už len vymeniť kabelku a bolo by všetko tip-top.

Mohlo by vás zaujímať: Známe tváre kedysi a dnes: Zmenená Zlatica Puškárová, Kveta Horváthová žiari ako nikdy predtým a iné

Miroslava Fabušová

Bývalá finalistka súťaže Miss Universe SR, Miroslava Fabušová, si tiež nenechala ujsť najväčšiu módnu akciu na Slovensku. Na prehliadkach sa ukázala v čiernom outfite, ku ktorému zvolila výrazné líčenie a ležérny drdol.

Kto vás svojim lookom oslovil najviac?

spolu hlasovalo 710 ľudí

Sajfa
11