Presunúť na hlavný obsah

Sexbomba si chce pripútať bývalého za každú cenu: Megan Fox stavila na účinný plán ako zachrániť manželstvo!

Zahraničné celebrity

Megan Fox a Brian Austin Green sú manželmi už šesť rokov, no minulý rok v auguste šli podľa viacerých médií od seba. Všetkých preto šokovala informácia, že je atraktívna herečka opäť „v tom“.

Najprv sa špekulovalo, kto len môže byť otcom tretieho dieťaťa Megan Fox. Po prebádaní rôznych možných alternatív otcovstva, média dospeli k názoru, že je ním určite ešte stále manžel známej sexice, Brian Austin Green.

Prečítajte si: Celebritné rozchody, ktoré otriasli Hollywoodom: Niektoré dvojice šokovali, od iných sa nedalo čakať nič iné!

Dieťaťom na prekonanie krízy

Nebolo by ničím zvláštnym, keby sa herečka ďalším tehotenstvom snažila opäť vrátiť iskru do krízou poznačeného manželstva smerujúceho k rozvodu. Je preto veľmi možné, že Megan zvolila práve túto, typicky ženskú taktiku, ktorá jej má zaručiť manželov záujem. Prečo jej súrodenec k Bohdimu a Noahovi môže zlepšiť krachujúci vzťah?

Prečítajte si: Najsexi žena planéty obhájila svoj status: Týmto telom v civile vyvrátila všetky narážky na jej tvary!


Meganina pozornosť sa bude sústrediť smerom k dieťaťu

Herečka nebude vzťahu venovať toľko pozornosti, čím bude medzi ňou a Brianom viac pohody. To sa prenesie celkovo do partnerstva, v ktorom si budú obaja užívať viac pozíciu rodiča.

Tri deti sú viac ako dve či jedno

Brian by sotva opustil ženu a ešte takú kočku, ako je Megan. Najmä, porodila mu už dve krásne a zdravé deti. Čo si budeme nahovárať, tri deti sú už naozaj veľká zodpovednosť...

Vziať trom deťom otca by bol hriech

A obrovská chyba! Megan i Brian veľmi dobre vedia, čo robia, sotva by chceli svojim deťom ublížiť, aj ich odlúčením ich chceli zbaviť stresu z hádok.

Do tretice všetko dobré

Presne v to verí herečka, pre ktorú bol Brian prvou veľkou láskou, jeho tetovanie zdobí jej podbruško a miluje ho viac ako kohokoľvek iného. Preto Megan verí, že je stále ten pravý, čoho dôkazom je práve tretie bábo na ceste. 

Prečítajte si: S najkrajšou ženou sveta to ide dolu vodou: Dračica Megan Fox sa rapídne mení pred očami fanúšikov!

Myslíte si, že tretie dieťa známej dvojici pomôže prekonať krízu?

spolu hlasovalo 195 ľudí

Áno
52
Nie
143