Presunúť na hlavný obsah

Oslávte Deň matiek s Juliou Roberts a Jennifer Aniston a vyhrajte skvelé ceny

Súťaže

Deň matiek sa nezadržateľne blíži a matky (a otcovia) ho budú prežívať každý svojím spôsobom. Na každého však čaká množstvo prekvapení….

Sandy (Jennifer Aniston) sa spamätáva z rozvodu s manželom, ktorého ulovila podstatne mladšia. Snaží sa zachovať si nadhľad a nestratiť samú seba. Miranda (Julia Roberts) je známa televízna celebrita, ktorá svojej kariére obetovala rodinu. Stále viac si uvedomuje, že v živote síce dosiahla všetko, ale vlastne sa o to nemá s kým podeliť.

Jesse (Kate Hudson) žije v harmonickom vzťahu, ale vďaka predsudkom svojich konzervatívnych rodičov sa s nimi vôbec nestýka a ich existenciu zatajila aj manželovi. Neohlásená rodinná návšteva jej tak môže spôsobiť isté komplikácie.


Bradley (Jason Sudekis) pred rokom zostal sám s dvoma dcérami v teenagerskom veku a práve sa potýka s problémami, ako im nahradiť matku a zároveň odolávať útokom zo strany množstva dobromyseľných mamičiek, ktoré o neho prejavujú záujem.

Ako sa Deň matiek blíži, každý z nich si zaslúži, tak ako každá z vás, aby sme využili tento špeciálny čas povedať našim mamám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili!

Napríklad si môžete užiť spoločný večer s maminou v kine, na skvelej rodinnej komédii Deň matiek plnej hviezd už od 28.apríla a traja z vás môžu vyhrať skvelé filmové ceny:

- Balík slnečnej ochrany a výživy pre vlasy TAHE Solar s keratínom a tekutým zlatom (šampón a Infussion Pro). 

- Balík kozmetiky AVON

- Filmové tričko Best Mum

Stačí, ak odpoviete správne na súťažnú otázku a ste v hre o skvelé ceny:

Za ktorý z filmov získala Julia Roberts Oscara?
1.    Pretty Woman

2.    Erin Brockovich

3.    Notting Hill


Súťaž skončila dňa 01.5.2016 23:59:00.

Výhercovia: 

Brigita Vighova, Radošina

Stanislav Kučo, Lednické Rovne     

Lenka Frolová, Bratislava       

 

Gratulujeme!

- Najčítanejšie -