Presunúť na hlavný obsah

NAJSEXI slovenské ryšavky: Týchto mužov zaujali svojím originálnym zjavom

Slovenské celebrity

Kam vkročia, tam na nich zostávajú pohľady. Krásne ryšavky a ich sympatickí partneri. Ktorý pár sa vám páči najviac?

Táňa Pauhofová a Martin Vaľovský

Krásnu herečku Táňu Pauhofovú máme zafixovanú ako nežné a éterické stvorenie. Útla ryšavka starne do krásy a žiari šťastím. Veď po boku takého sexi muža, akým je podnikateľ Martin Vaľovský, sa ani niet čomu čudovať. Obaja majú zjavne dobrý vkus na výber partnerov a páru to spolu nesmierne pristane. 

Mohlo by vás zaujímať: Wow, Táňa Pauhofová svojím vzhľadom opäť pútala pozornosť: Takto sa k sebe mali s priateľom

Vera Wisterová a Jeremy Hulsh

Ďalšou slovenskou ryšavkou, ktorá priam žiari pri svojom zahraničnom partnerovi Jeremym, je krásna Vera Wisterová. Moderátorka, ktorá sa dnes venuje najmä svojim dvom deťom, učarovala Američanovi, ktorý je jej veľkou oporou. Pár vyzerá byť šťastný a my im to zo srdca prajeme. 

Mohlo by vás zaujímať: Sympatická Vera Wisterová vyzerá stále na dvadsať: Moderátorka nám prezradila, čo ju udržuje vo forme!

Kristína Farkašová a Juraj Hajdin

Obaja pracujú v médiách, obaja sa navzájom podporujú a pomáhajú si. Sympatická herečka a spisovateľka Kristína Farkašová sa momentálne venuje okrem iného najmä svojim dvom roztomilým dvojičkám, ktoré má s partnerom Jurajom. Okrem ohnivých vlasov, Jurajovi Kristína učarovala aj svojím originálnym humorom.

Vica Kerekes a Lukáš Musil

Herečka krv a mlieko a naviac ryšavá. To je asi snom nejedného muža, no jej srdce patrí momentálne len jednému. Krásna Vica Kerekeš sa má naozaj čím pochváliť. Jej sexi priateľ Lukáš k nej dokonale pristane a pár na seba strháva pozornosť všade, kde vstúpi. Vica aj Lukáš majú naozaj vycibrený vkus. 

Mohlo by vás zaujímať: Sexi slovenská ryšavka má po svojom boku nový úlovok: Tento potetovaný mladík ju robí šťastnou

Ktorý pár je vám najviac sympatický?

spolu hlasovalo 1146 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus