Presunúť na hlavný obsah

Milostná kauza, ktorou žije celá Amerika: Táto žena vraj zničila manželstvo speváčky Beyoncé!

Zahraničné celebrity

Čokoládová diva Beyoncé vydala nový album, ktorým šokovala celý svet.

V albume "Lemonade",  ktorý uzrel svetlo sveta len pred niekoľkými dňami označila za ženu, s ktorou ju podviedol manžel, nepriamo oslovením "Becky with the good hair". A odvtedy celýsvet špekuluje, kto len to tá Becky, s ktorou mal raper Jay – Z Beyoncé podviesť, je.

Prečítajte si: Ani dokonalá Beyoncé sa taká nenarodila: Máme dôkaz, že si ľahla pod nôž!

Teórií je niekoľko

Po vydaní albumu a započutí slov pesničky, ktorá má poukazovať na producentovu milenku, fanúšikovia  začali osočovať a hádzať vinu na návrhárku Rachel Roy. Ak neviete, o koho ide, rčite si spomeniete na "výťahovú bitku" medzi Jay – Z a Solange Knowles. Dôvodom mala byť práve táto návrhárka. V týchto dňoch je jej meno na pretrase, Rachel sa najprv vyjadrila fotkou, ku ktorej pridala veľavravný komentár, no neskôr, po "útokoch" fanúšikov, si konto zmenila na súkromné.

Prečítajte si: Najmocnejšie celebrity súčasnosti: Tieto hviezdne páry ovládajú svet!

Ďalšia známa tvár pod paľbou kritiky

Ďalšiou "dámou na holenie" sa stala speváčka Rita Ora. Aj ona mala byť spomínanou "Becky". Tá však Beyoncé vyjadrila na sociálnej sieti obrovský rešpekt a na znak ženskej solidarity si obliekla rovnaký outfit v akom sa ukázala Queen Bey, ako zvyknú Beyoncé nazývať fanúšikovia. Nech už je to akokoľvek, buď ide o skvelý marketingový ťah zo strany vplyvného páru, alebo si takto speváčka vyliala srdce na svojho neverného manžela. Ktovie, no musíme uznať, že jej vplyv na ľudí je priam fenomenálny. Súhlasíte? 

Mohlo by vás zaujímať: Hviezdne manželstvo Beyoncé a Jay-Z je v krachu: Tajomstvá okolo ich rozvodu vám vyrazia dych!

- Najčítanejšie -