Presunúť na hlavný obsah

Chcete mať takéto vyrysované telo? Tieto účinné a efektívne cviky vám pomôžu vytvarovať postavu!

Fitness

Inšpirujte sa cvikmi, ktoré môžete odcvičiť aj v pohodlí domova a vďaka nim získate telo snov.

Pravidelnosť je základ

Dokonalú postavu nebudete mať občasným príležitostným cvičením. Pracovať na sebe treba dômyselne a hlavne pravidelne, ideálne aspoň trikrát do týždňa. Okrem toho treba dbať aj na výber cvikov, ktoré by mali byť čo najefektívnejšie. Ukážkovým príkladom, ako sa dá získať telo snov, je životospráva modelky Izabel Goulart, ktorá si deň bez cvičenia jednoducho nevie predstaviť.

Prečítajte si: BOX: Fenomén, ktorý si získal srdcia tých najkrajších žien sveta: Takto formuje postavu

Kombinujte

O Izabel je známe, že obľubuje rôznorodé športy, ktoré pravidelne strieda. A mali by ste aj vy, tak vás bude zaručene cvičenie baviť oveľa viac a nebude to pre vás len akási povinnosť navyše. A je jedno, či len chudnete alebo spevňujete a formujete postavu. Jeden deň by sme mali venovať len kardiu, napríklad behaniu. Ďalší môžete vyskúšať cvičenie s vlastnou váhou, vďaka ktorému má dlhonohá bruneta telo snov. Najobľúbenejším a zároveň najefektívnejším je cvičenie TRX, na ktoré nedá dopustiť ani Izabel. 

VIDEO: Cvičenie s vlastnou váhou je veľmi efektívne pri formovaní a spevňovaní svalstva (pre spustenie kliknite na obrázok)


Nemusíte chodiť ďaleko

Ak preferujte cvičenie doma v pohodlí, aj tu vám môžu byť videá krásnej modelky nápomocné. Cviky, ktoré na nich vykonáva sa dajú pokojne odcvičiť aj doma a sú zaručeným receptom na získanie krásnej figúry. Inšpirovať sa môžete práve týmito cvikmi, ktoré ľavou zadnou zvládnete aj vy!

Neprehliadnite: 15-20 minút denne vám bude stačiť: Toto je super manuál ako robiť drepy správne

VIDEO: Tieto cviky môžete odcvičiť aj doma a práve vďaka ním si krásne vyformujete brušné svalstvo (pre spustenie videí klinite na obrázok)

Nohy supermodelky môžete získať pravidelným behaním, pilatesom, ktoré sa stáva čím ďalej väčším hitom, alebo obyčajný švihadlom. Presne to používa aj Izabel, ktorá má tie svoje skutočne závideniahodné!

VIDEO: Aj švihadlo môže byť veľmi efektívnou pomôckou pri cvičení

- Najčítanejšie -