Presunúť na hlavný obsah

Váš karmický rok vám môže otvoriť oči: Dátum narodenia odhalí, v ktorom roku ste teraz a čo vás čaká

Zábava

To, v ktorom cykle vášho života sa práve nachádzate, a ako sa podľa toho správať, vám poradí lektorka a kaučka Michelle Matteiligh.

Tak ako sa cykly opakujú v prírode, tak aj náš život prebieha v určitých cykloch. To, v akom sa nachádzate teraz, si ľahko vypočítate podľa jednoduchého vzorca. Každý rok je sústredený na inú energiu a každý rok by ste sa mali vy sústrediť na niečo iné. Numerológia vám dokáže poradiť, na čo by ste sa mali sústrediť práve teraz a odborníčka na vzťahové a karmické záležitosti, lektorka a kaučka Michelle Mattieligh  pre vás zostavila tento návod. 

Prečítajte si: Zistite podľa vášho priezviska, koľko ľudí na svete ho má rovnaké: Pozrite, kam až môže siahať váš rodokmeň

Spočítajte dohromady dátum vášho narodenia (deň  a mesiac)
Pre príklad deň narodenia 23.7. takže spočítam 2+3+7 = 12 (1+2) = 3
Teraz spočítame rok, v ktorom sa teraz nachádzame 2016, takže 2+0+1+6 = 9
Tieto dve výsledné čísla spočítame 3+9 = 12, a toto číslo nakoniec spočítame, čiže 1+2 = 3

Osoby narodené v tento deň sa teraz nachádzajú v roku 3 a vy? 

1.    ROK

Tento rok je o našej osobe. Mali by sme sa v ňom sústrediť na budovanie nášho ja, pracovať na našom rozvoji, otvoriť si v živote nové obzory, vybudovať pevné základy pre našu ďalšiu sebarealizáciu v rovine osobnosti i práce.  Rok je pod žiarením slnka. Našej práci musíme dať jasné základy, niečo nové založiť. Nebojte sa začať niečo nové, choďte vpred, lebo teraz je na to ten najsprávnejší čas. Postavte pevné základy na váš deväťročný cyklus, ste na jeho začiatku, takže hor sa do toho. Nezabúdajte pri tom ale na pokoru, aby vás vaše ego neskôr nedobehlo. 

2.    ROK

Ak sa práve nachádzate v druhom roku vášho deväťročného cyklu, znamená to, že by ste sa mali sústrediť na vašu emocionalitu, v zmysle vzťahov. Je to rok prežívania citov, vzťahov až sexuality. Sústreďte sa ale aj na vaše vzťahy v rodine, na vašich rodičov, deti, či partnera. Nájdite vo vzťahoch rovnováhu a doriešte si problémové veci. Je to taktiež rok spolupráce, môžete sa dokonca zamilovať, alebo len vášnivo upadnúť do vzťahu. Naučte sa pomáhať a dopúšťať druhým. Tento rok nám môže priniesť prvé životné lekcie, preto ich neprehliadajte, aby vás v ďalšom životnom cykle nedohnali. Učte sa všímať si si všetky znamenia, ktoré vám život priniesol. Sú dobrým navigačným systémom na vašej životnej ceste. 

Prečítajte si: 10 dôvodov, prečo sa v živote neoplatí klamať: Za takúto povesť, aká sa s vami bude ťahať, vám to predsa nestojí

3.    ROK

V treťom roku máte šancu na spracovanie naznačených otrasov a rôznych nezrovnalostí  z roku dva. Je to rok tvorivosti a komunikácie. Pokúste sa prísť na to, ako niečo vo vašom živote rozuzliť, pretože práve v tomto roku máte na to najväčšie šance.  Bojujte a nevzdávajte to. Tento rok je o vytrvalosti, v ktorej ak zotrváte, prinesie to úrodu. V tomto roku budú umelci kreatívni a ak máte cestovateľské ambície, nebojte sa ich zrealizovať. Ste v roku kreaitivity a akcieschopnosti. Rok veľmi praje otvoreniu sa duchovnu a rozvoju rôznych skrytých síl  a schopností na duchovom poli.

4.    ROK

Štvrtý rok len zosilní to, čo sme prežívali v roku číslo dva a nespracovali, nevylepšili. Takže to čo sme nedoriešili v treťom roku, zaútočí na nás teraz. V tomto období poznávame následky určitých akcií z minulosti, napríklad na našom tele. To, čo sme ignorovali v dvojke, prepukne v štvorke. Každá choroba nám vychádza z našej psychiky, my si tvoríme našu realitu a po prijatí tejto zodpovednosti, potrebujeme urobiť nejaké kroky k tomu, aby sme veci napravili a zmenili. Musíme sa popasovať s náročným obdobím, ktoré sa nám za prvé tri roky nášho cyklu nakopilo. V tomto roku je riziko straty práce, či peňazí,  preto nerobte žiadne zmeny, nepodpisujte žiadne zmluvy. Na poli, kde máme problémy, musíme zvíťaziť. Náš workoholizmus sa nám v tomto roku vyplatí, nakoniec na iné nám veľa času táto vibrácia štvorkového roku nedá a nikam nás nepustí, musíme vložiť veľa energie najmä do práce a ustáť poprípade aj ekonomicky náročnejší rok. 

5.    ROK

Ak sme na sebe prvé štyri roky pracovali na každej úrovni, tento rok budeme už určite zberať úrodu. Je to šťastný rok, aj čo sa týka financií. Je to taktiež rok zmien, šťastia, náhlej premeny. A je pod nadvládou rýchlych energií, či nečakaných zvratov. Niečo, o čom sme dlho túžili príde a spadne nám to obrazne povedané na hlavu. Je to rok dobrodružstiev, užívania si a cestovania. Doteraz sme tvrdo dreli a teraz si to môžeme konečne vychutnať. V tomto roku sa vieme zakoreniť a pustiť do hĺbky niektorých vecí. Je tu silná energia istoty, úspechu a stability, ale aj výhier a radostí.

Prečítajte si: Meno, ktoré pri narodení dostaneme podvedome ovplyvňuje naše povolanie: V čom sa líšia ženy od mužov?

6.    ROK

Ak sa nachádzate v šiestom roku vášho deväťročného cyklu, nachádzate sa v roku lásky a zamilovanosti. Slobodní ľudia majú veľkú šancu nájsť vzťah, ktorý bude fungovať na vyššom stupni. Bude to vzťah harmonický. Ak už sa vo vzťahu nachádzate, môžu prísť svadba aj deti. V tomto roku sa učíme prispôsobovať. Naučme sa dosiahnuť harmóniu medzi srdcom a rozumom. Porekadlo: ako si usteliem, tak budem spať, tu platí na sto percent. Naučte sa správne si zvoliť z viacerých možností. Nechajte si našepkať vaším srdcom, pretože rozum môže zlyhať, lebo nemá v sebe rozmer láskyplného srdca.  Cez neho sa v tomto roku ľahšie nechávame viesť naším vyšším Ja.  

7.    ROK

Ak ste v tomto roku, tak ste preverovaní energiami Saturna, ako pevne dokážete držať opraty svojho života v rukách. Nemusíte ustáť všetko, tak aby zostala naša harmónia v rovnováhe. Môže tu vyvádzať vaše ego a rozbujnené a precitlivelé emócie, či slabšia psychika. Pre tento rok je typické vaše správanie, kedy takpovediac neviete, čo so sebou, alebo ako ďalej. Skúste nájsť nejakú motiváciu vo vašom živote, ktorá vás naštartuje. Tento rok je náchylný na vpadnutie do depresie. Treba to ustáť a vybrať si hoci len malú radosť, či životný cieľ, ktorého as budete držať. Nenechávajte sa ovplyvňovať negatívnymi energiami a vydržte v pokoji, veď náročný rok za chvíľu prejde.

8.    ROK

Náročnosť sa môže stupňovať, lebo v tomto roku riešime spravodlivosť. Čo som mal dať, čo som dostal, čo sa mi má vrátiť, alebo čo mám ja niekomu vrátiť. Je to takzvaný zúčtovací rok. Ak nie sme egoistickí, tak aj z ťažkých situácií sa nakoniec dostaneme. Ak v tomto roku stretneme nášho partnera, môže s nami tento vzťah zatriasť. Ale keď to ustojíme, osmička nám prinesie úspech, oddych, úľavu. Nastane tu bod uvoľnenia, ak si vyriešime veci, ktoré nás dlho trápili. 

Prečítajte si: V ktorom mesiaci sa rodia najvýnimočnejšie deti? Tento jarný mesiac predpovedá sľubnú budúcnosť...

9.    ROK

Posledný rok v deväťročnom cykle je pre nás rokom napájania sa na vyššie sféry. Dokážete v ňom vidieť, o čom bol tento deväťročný cyklus. Bude tu stav naplnenia, ukončíme niečo, čo bolo ťažké a môžeme v pokoji otvoriť nový cyklus. Pochopili ste všetko, či ste do teraz robili. Rok pod znamením neptúna ťahá do vnútorných hĺbok a tam neraz nachádzame spojenie so svetom okolo nás a s univerzom. Ak sa vám to podarí spracovať a uzavrieť, precítite stav naplnenia, ukončíte niečo, čo bolo ťažké a môžete v pokoji otvoriť nový cyklus. Môžete začať plánovať nové veci, poprípade ich už aj otvoriť a začať realizovať.