Presunúť na hlavný obsah

Módna značka Magenta v Poluse zažiarila jarnými farbami

Štýlové nákupy

Elegantné, ženské, ležérne a taktiež aj extravagantné oblečenie, to je značka MAGENTA.

Pre tie z Vás, ktoré túto značku ešte nepoznajú, Magenta je maďarská značka, ktorá od roku 2001 pôsobí v mnohých krajinách Európy. Dielňa dizajnérky Ágnes Dankó vám každý týždeň prinesie novú módnu kolekciu. Nájdete v nej módu na rôzne príležitosti. Všetko oblečenie je vyrábané v Maďarsku s použitím len tých najlepších talianskych materiálov. Najvyššia kvalita je totiž základom tejto značky. Na prvý pohľad zaujme originálnymi strihmi, ktoré sa vyznačujú najmä asymetriou. 

V pozadí úspešnej značky Magenta stojí skupina odborníkov, ktorí so svojim prístupom, odhodlanosťou, viditeľne a citeľne ovplyvňujú súčasný domáci trend prinášajúc každý týždeň novú kolekciu. 

"Pri navrhovaní odevov pre ženy staviam do popredia harmóniu pohodlnosti a ženskosti. Spokojnost’ žien, ktoré v kolekcii Magenta našli naplnenie, je pre mňa inšpiráciou pri každodennej práci. Táto odhodlanost’ sprevádza aj mojich terajších spolupracovníkov pri plnení každej pracovnej úlohy, aby meno Magenta mohlo byt’ sprostredkovatel’om lásky a radosti pre každého," hovorí zakladateľka značky Magenta pani Ágnes Dankó.

V uplynulých dňoch sa v Poluse  práve v predajni značkovej módy Magenta konal jeden z „Jarných módnych dní“,  v rámci ktorého mali dámy  možnosť nechať si poradiť od odborníčok na slovo vzatých - a to módnej stylistky, profesionálnej vizážistky a módnej fotografky. Viac z atmosféry novej kolekcie módy Magenta vám sprostredkujeme prostredníctvom fotografií. Predajňu s touto módou  nájdete na 1.poschodí v Polus City Center  a ponúka tiež rôzne doplnky ako topánky, kabelky či dokonca bižutériu. 

Známa stylistka Miroslava Dobiš Michalková poradila dámam, ako sa obliecť tak, aby boli IN a zároveň svoje. Tip-top zladené dámy sa priamo na mieste zverili aj do rúk vizážistiek z Parfumérií Marionnaud. Tie im prezradili, ako líčením zvýrazniť svoje najkrajšie črty.

 

Nádherné a vždy nové a trendové modely dámskej módy značky MAGENTA  nájdete aj vy v Polus City Center  na 1. poschodí

Tak nechajte sa inšpirovať a sledujte www.facebook.com/magentapolus a www.polus.sk.

 

- Najčítanejšie -