Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Na verejnosti imidž prísnej a znudenej úradníčky, po nociach erotická fantázia mužov

Erotické poviedky

Viete si predstaviť, že by ste žili dvojitým životom? Hoci vďaka svojej oficiálnej práci pôsobí naša čitateľka Erika na ľudí ako všedná, nezaujímavá osoba a na prvý pohľad „netykavka“, zdanie klame. Neuveríte ako sa zabáva po nociach.

„Vždy som sa videla ako priemerná žena, ani pekná, ale ani škaredá. Nepodceňujem sa, no viem, na čo mám. Záujem u mužov som nejako špeciálne nevzbudzovala, no pár neúspešných vzťahov som aj napriek tomu mala. Napokon som však skončila sama v byte, ktorý som len horko ťažko dokázala financovať. Chcelo to prácu naviac...,“ začína svoje rozprávanie. 

Ako každá žena, či už príťažlivá alebo menej príťažlivá, aj Erika si rada predstavovala svoje doposiaľ nesplnené erotické fantázie. „Hoci v súkromnom živote som bola len obyčajnou úradníčkou s nevýrazným vzhľadom, v súkromnom živote som  snívala o roli vzrušujúcej milenky. Niekedy som dokonca vo svojich predstavách zašla ďalej a predstavovala si samu seba ako dominu, ktorej sa podriaďujú všetci muži,“ pokračuje. 

Mohlo by vás zaujímať: Mala som manžela i milenca, no chýbal mi ešte niekto tretí: Preskúmala som tak niečo zakázané

Vzhľadom k tomu, že Eriku brzdili financie, rozhodla sa popremýšľať nad prácou, ktorá by jej mesačne dobre prilepšila, ale zároveň, kvôli ktorej by sa nemusela priveľmi presúvať. „Raz mi priateľky len tak medzi babskými rečami pri víne predostreli, že mám neskutočne sexi a zvodný hlas. Nikdy predtým som si to nejako zvlášť neuvedomovala, a neviem prečo, ale zrazu mi napadlo, že by som to mohla zúžitkovať pri hľadaní práce.“

Keď prechádzala inzeráty natrafila na reklamu o erotických službách dievčat po telefóne. „Nikdy by som si nepomyslela, že sa tam odvážim zavolať, ale urobila som to. Prečo? Pretože ma jednoducho vzrušila predstava, že by som bola zvodkyňou, a že by z môjho hlasu a rečí mohli byť muži nadržaní. Tak som si povedala, prečo to neskúsiť?“ Prekvapuje svojím konaním naša čitateľka ďalej. Ako dodáva, bolo to ľahšie než si vôbec predstavovala. „Môj prvý telefonát bol trocha rozpačitý. Držala som sa síce formuliek, ktoré sme mali predpísané, avšak napokon sa naša erotická konverzácia zvrhla celkom iným, vzrušujúcim smerom. Keďže sme sa s dotyčným nevideli, išlo to zrazu akosi prirodzenejšie, bez zbytočných rozpakov. Keď začalo ísť do tuhého, nadviazala som akoby som to robila už roky.“ 

Neprehliadnite: Mohla som mať muža snov, no zaváhala som a zostala s mužom, ktorý ma psychicky ničí: Ako z toho von? 

Hoci by sa možno zdalo, že žiť dvojitým životom je náročné, pre Eriku je to spojenie príjemného s užitočným: „Plním si svoje erotické fantázie a mám za to aj veľmi slušne zaplatené. Neverili by ste, čo všetko sa dá zažiť po telefóne, vďaka rečiam nadržaného chlapa a vlastných rúk, ktoré sami vedia najlepšie, kde sa dotknúť. Naviac, pod rúškom anonymity sa to vzrušenie zakaždým stupňuje. Táto kombinácia mi zaručuje, že moje telefonáty sa vždy skončia poriadne mokrým orgazmom. Hanbiť sa nemám za čo. Robím len to, čo musím,“ dodáva záhadne a s úsmevom na perách naša čitateľka Erika (29). 

Čítajte tiež: Erotické poviedky: Zvláštna ponuka od neznámeho muža zmenila môj pohľad na sex

Ak máte aj vy príbeh, o ktorý sa chcete s nami podeliť, napíšte nám na redakcia@feminity.sk. 

 

- Najčítanejšie -