Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšia Slovenka tohto roka: Nežná Kristína Činčurová sa s novým imidžom zmenila na nepoznanie

Slovenské celebrity

Krásna Kristína Činčurová je zrejme žena mnohých tvárí. Svoju sexi stránku ukázala na nedávnej módnej šou a prekvapila všetkých prítomných.

Panovanie si užíva

Len osemnásťročná Kristína pred pár týždňami získala najprestížnejší titul krásy, stala sa novou Miss Slovensko. A svoju novú úlohu kráľovnej krásy si do sýtosti užíva už od prvého okamihu. Rodáčka z Lučenca okrem hlavného titulu pozbierala aj zopár „menších“ a ku krásnej korunke jej pribudli aj nové povinnosti. Posledné dni strieda Kristína jednu akciu za druhou. A na tej poslednej však prekvapila vynoveným imidžom.

Prečítajte si: Miss Slovensko v priebehu dvadsiatich rokov: Aké víťazky sa volili na začiatku súťaže a aké máme dnes?

Nežné žieňa vs. sexi vamp

Kristína pútala už počas súťaže pozornosť svojim nežným vzhľadom. Éterická kráska sa však pod rukami šikovných make-up artistov veľmi rýchlo dokáže zmeniť na sexi ženu. Výrazné líčenie jej síce na šarme vôbec neubralo, no niekomu mohlo trochu dlhšie trvať, kým zistil, o koho ide. Zdá sa však, že takáto zmena sa sympatickej kráske veľmi pozdáva a s výrazným make-upom pôsobila ako ryba vo vode. Možno ju budem nakoniec vídať takto ešte častejšie. 

Video rozhovor: Karolína Chomisteková kráľovnou večera, ďalšie krásky nezaostávali: Pod jej vedením sa úroveň missiek zvyšuje!

Ako sa vám páči Kristína viac?

spolu hlasovalo 323 ľudí

- Najčítanejšie -