Presunúť na hlavný obsah

Geotermálne minerálne kúpele Blue Lagoon: Exkluzivita na tomto svete a dokonalý relax

Cestovanie

Plánujete víkend s priateľom alebo spontánnu dámsku jazdu spojenú s relaxom, príp. chcete zažiť nezabudnuteľný zážitok v jednom z najlepších prírodných spa?

Tak určite navštívte Modrú lagúnu, termálne spa na prenádhernom ostrove Island. Nachádza sa približne tridsať minút cesty od hlavného mesta Reykjavík v lávových poliach pri meste Grindavík. Prírodné termálne spa je veľmi populárne vzhľadom na svoju originalitu. 

Inšpirujte sa tiež: Najfarebnejšie miesta na svete, ktoré sa oplatí vidieť: Tento pohľad naozaj stojí za to!

Modrá lagúna patrí k najväčším turistickým atrakciám na Islande. Pri vstupe si môžete vybrať medzi balíčkom štandard alebo VIP. 

Následne sa začína váš relaxačný deň. Kúpanie sa v prírodnom prameni, ktorý obklopujú lávové kamene obrastené zeleným machom, bude pre vás nielen oázou relaxu, ale aj jedinečným zážitkom. Voda v prameni je dokonale modrá a navyše má  liečivé účinky. 
Počas kúpania sa v termálnej vode vám personál ponúkne prírodnú kozmetiku, ako sú výživné masky na tvár. Bahennú masku si aplikujete na tvár a telo priamo z „maskového baru“ popritom, ako relaxujete v termálnej vode. 

Čítajte tiež: BONJOUR MADAME! Feminity prináša krátky francúzsky bedeker pre Vás, milé mademoissele

Bar pri bazéne je  samozrejme súčasťou, avšak dostanete maximálne tri alkoholické drinky. 
Toto úžasné wellness dopĺňajú sauny, relaxačná zóna a kvalitná reštaurácia, kde si môžete vychutnať jedlá z čerstvých rýb a morských plodov  a iných čerstvých surovín. 
Tak neváhajte a vyskúšajte oázu relaxu!

BLUE LAGOON 3 kroky k dokonalej pleti

1. Umyte si pleť a následne použite peeling.
2. Naneste na tvár a dekolt masku, nechajte pôsobiť 10 až 15 minút.
3. Aplikujte denný alebo nočný krém. 

Viac noviniek zo sveta životného štýlu čítajte v tlačenom magazíne Feminity. V predaji vo všetkých veľkých stánkoch v nákupných centrách!

- Najčítanejšie -