Vytvarovať si postavu a zároveň si oddýchnuť a zrelaxovať: Cesta k telu snov nikdy nebola jednoduchšia

Ak potrebujete dopomôcť vášmu zadočku, stehnám a brušku k dokonalosti, tak tu je jedinečná cesta, ktorá vám zaručene pomôže.

Zbavte sa celulitídy a centimetrov z vašich kritických partií

Zbavte sa celulitídy a centimetrov z vašich kritických partií

Zdroj: Tomar

Naše najkritickejšie partie sú bruško, stehná, boky a zadok. Na tieto časti nášho tela sa tukové vankúšiky lepia najviac, ale dá sa s tým bojovať a dokonca aj zvíťaziť. Relaxačná, príjemná, no najmä účinná procedúra SmoothShapes je metódou, ktorou sa môžeme dostať k vytúženému brušku. „Výborne funguje aj pre mamičky po pôrode, ktoré chcú svoje bruško spevniť,“ odporúča príjemnú a neinvazívnu metódu MUDr. Zuzana Murárová z kliniky Tomar.

Základom procedúry SmoothShapes je svetovo patentovaná technológia, tzv. photomológia, ktorá kombinuje dynamický laser a svetelnú LED energiu s mechanickou masážou kontúrovacími valčekmi. Cielene tak zasahuje časti tkaniva zodpovedajúce za stupeň závažnosti celulitídy a dosahuje dlhodobé výsledky. Jemne modifikuje obnovu buniek a zlepšuje funkčnosť tkaniva.

SmoothShapes je lokálny zákrok, to znamená, že ošetruje len problémové partie. Dochádza tak k väčšej redukcii objemu až o jednu konfekčnú veľkosť. Obvod ošetrených častí tela dokáže zmenšiť v priemere od 3 do 8 cm. Výsledný efekt je viditeľný už v polovici kúry, teda po 4. – 5. ošetrení. Procedúra je vhodná aj po liposukcii.

Pozrite si: 7-dňová výzva ako sa zbaviť odpudivej celulitídy na svojom tele: Po takejto figúre túži každá!

Vhodná i pre pánov

„SmoothShapes formuje postavu a spevňuje problémové časti tela, takže je ideálna ako príprava do plaviek a na pláž. Táto metóda je vhodná aj pre pánov, najmä čo sa týka problémových partií v oblasti brucha a bokov, takže aj tí si prídu na svoje, ak ich trápi oslabená koža na brušku," vysvetľuje doktorka Zuzana Murárová.

Zabojujte s ňou raz a navždy

Celulitídu nechce nikto z nás, no aj tak trápi väčšinu žien. Dodržiavame pitný režim, stravujeme sa zdravo, snažíme sa mať pravidelný pohyb, no aj tak ju stále máme. Metódou Lipomassage si môžeme ale ľahko pomôcť. Stačí si ľahnúť pod ruky šikovnej sestričky, ktorá nám nechcenú celulitídu zredukuje vďaka procedúre Lipomassage, známej aj ako metóda LPG. 

Lipomassage je ošetrenie, kde sa pomocou špeciálneho masážneho valčeka spúšťa spaľovanie tukov, vytvára nový kolagén a elastín, ktoré zaručujú pevnejšiu a pružnejšiu pokožku. Bojuje so všetkými typmi celulitídy. Pomôže pri prvých náznakoch pomarančovej kože, ale aj ženám, ktoré trápi najťažšia forma celulitídy. 

„Celulitídy sa môžeme zbaviť pomerne rýchlo, musíme však dodržiavať určité zásady. Okrem samotných ošetrení je dobré ak športujeme, a vhodne sa stravujeme. Výsledok sa potom dostaví oveľa skôr – teda už po štyroch až piatich ošetreniach,“ spomína MUDr. Zuzana Murárová. Zaujímavosťou je, že týmto ošetrením sa dá formovať prakticky celé telo – brucho, boky, zadoček, chrbát, ruky aj nohy, záleží len na vás, ktoré partie uprednostníte.

Výbornou správou je, že obe procedúry môžete absolvovať aj počas leta, keď je vaša pokožka vystavovaná slnečnému žiareniu!

Pozrite si: 10 minút týchto cvikov urobí s vašou celulitídou zázraky: Toto sú chyby, ktorými si ju ešte viac prehlbujeme

VIDEO: Pozrite si reportáž z procedúry SmoothShapes, ktorú sme absolvovali priamo na klinike

VIDEO: Procedúra Lipomassage, ktorá je obľúbená nielen pred letom, ale aj počas roka

Foto:
Tomar, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
Tomar, sm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba