Aj z tohto dôvodu sa s vami môže chlap rozísť: Po šoku prišiel ešte jeden väčší...

Už nikdy si nebudem istá, či človeka poznám, alebo si to len namýšľam...

Toto by som nečakala ani v tom najhoršom sne

Toto by som nečakala ani v tom najhoršom sne

Zdroj: Profimedia

Celý život som sa snažila pracovať na svojom sebavedomí. Pochybovala som o sebe snáď vo všetkom. Či zmaturujem, či zoštátnicujem, či si nájdem dobrú prácu, muža, či budem dobrá matka. Dnes mám dva tituly, dve deti a jedného manžela. Aj tak si nie som istá, či to, čo robím, je správne. Asi som sa narodila na to, aby som o niečom celý život pochybovala. Čím som si bola ale takmer istá, bola moja láska, Patrik. 

Prečítajte si: Aj po sedemnástich rokoch v manželstve sa cítim ako na svadobnej ceste. Toto môže byť cesta...

Až po uši...

S Paťom sme sa zoznámili netradične. Bol známym mojej priateľky. Respektíve, bol to jej budúci svokor. Keď sme sa zoznámili, ja som mala dvadsaťpäť a on štyridsať. Patrik má jedného syna, priateľa mojej najlepšej kamarátky Zuzky. Zozačiatku sa na nás pozerali neveriacky. Najmä kvôli nášmu vekovému rozdielu. No mne jeho vek neprekážal. Vždy ma priťahovali starší muži. Cítila som z nich múdrosť a istotu, ktorú som vždy potrebovala. Ako mladá žena som celý svoj život podriadila jemu, pretože som ho ľúbila a dokázala by som pre neho spraviť všetko. 

Po štvorročnom vzťahu sme s Patrikom začali rozoberať našu budúcnosť. Mne už ťahalo na tridsať a Patrik bol v najvyššom veku, kedy by mohol byť ešte plnohodnotným otcom nášho dieťaťa. Patrik mal už štyridsaťštyri a tak som čoraz častejšie začala vyťahovať slovo svadba. Nenútila som ho do ničoho, len som mu naznačovala, že by sme nad tým aspoň mohli začať rozmýšľať, pretože ja som o svadbe vždy snívala. 

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Prečo som neopustil svoju manželku, aj keď som ju už dávno prestal milovať

Prišiel šok a po ňom ešte väčší 

Patrik sa jedného dňa vyparil. Po dospelom mužovi sa ako keby zľahla zem. Ani jeho vlastný syn nevedel, kde zmizol jeho otec. Samozrejme som sa o neho bála. Je to síce chlap, ktorý je samostatný a rozumný, ale takéto niečo nikdy nevyviedol. Na správu mi odpovedal po týždni, so slovami: „Je mi to ľúto, ale už sa k tebe nevrátim. Viem že ma budeš nenávidieť, ale viac ti k tomu nemám čo povedať.“   Pozerala som na tú správu ako obarená a nechápala som ničomu. 

Stretla som sa s mojou priateľkou a jej priateľom, Paťovím synom. Oni boli informovaní viac, no báli sa mi povedať pravdu. Nakoniec som to z nich dostala. Môj priateľ, s ktorým som 4 roky zdieľala nielen domácnosť, ale i život, odišiel s nejakou striptérkou žiť do Čiech. Zoznámil sa s ňou v klube, do ktorého chodieval opíjať svojich pracovných partnerov.  Ja som o tom vedela, no dôverovala som mu, že to robí len kvôli práci. Starší pán sa ale nechal nalákať na mladšie mäso, ešte mladšie, než som bola ja. 

Prečítajte si: Opustila som muža, ktorého som nadovšetko milovala, pre tento dôvod...

Svojmu synovi povedal, že pri sebe potrebuje niekoho MLADŠIEHO, čo bolo dôvodom jeho odchodu. Cítila som sa ako úplná chudera. Dlhý čas som mala problém pozrieť sa chlapovi vôbec do očí. No dnes už žijem so svojimi deťmi a manželom spokojný život. Manžel nemá zakázané chodiť do striptízových podnikov, ale aj tak to nerobí. Sukničkár jednoducho sukničkárom zostane a či mu žena niečo zakáže, alebo nie, tým ho nezmení. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba