Presunúť na hlavný obsah

Jednodielne plavky ako základ denného stylingu: Zabodujte kreativitou a neobyčajnosťou

Móda

Nie, jednodielne plavky nie sú len pre staršie ženy snažiace sa zakryť nedostatky svoje postavy!


Plavková sezóna je v plnom prúde a inšpiráciu v čom na pláži zaujmete najviac, sme vám priniesli aj v tomto článku: Bikiny jednoznačne túto sezónu vedú: Pozrite si aktuálne kolekcie plaviek na toto leto!
Tentokrát sme sa však zamerali na celé plavky, ktoré sa tešia každým rokom čoraz väčšej a väčšej obľube. My vám však okrem najhorúcejších strihov jednodielnych plaviek prinášame aj trojitú inšpiráciu na denné looky, ktorých základom sú práve ony. Nosiť ich však môžete aj keď sa práve nechystáte na pláž či kúpalisko...

Inšpirujte sa: Oblečte sa donaha: Stylingy, ktoré vás presvedčia, že mať v šatníku niečo v béžovej, sa vypláca

Šortky a vesta

Jednoduchá a osvedčená kombinácia – šortky, plavky a vesta pôsobí štýlovo a zároveň veľmi chic. Navyše, ak zvolíte ultra trendovú variáciu šnurovacích plaviek nikto nemusí ani postrehnúť, že ste top vymenili za tento plážový odev. 

S maxi sukňou

Či už sa chystáte na nákupy alebo len tak si posedieť s kamarátkami, tiež môžete popustiť uzdu fantázii a vymeniť klasickú košeľu či top za plavky. A vôbec sa nemusíte nachádzať v prímorskom mestečku. Horúčavy sú na dennom poriadku aj u nás, preto pokojne vyskúšajte túto romantickú kombináciu s maxi sukňou s vysokým pásom. Zabodujete!

Nohavice s vysokým pásom

Pre tie odvážnejšie z vás sme pripravili look zložený z rafinovaného strihu plaviek, ktorý je v časti vášho pásu prestrihnutý, a tak skvelo ladí so širokými nohavicami s vysokým pásom. Dokombinujte to s ihličkami, nahoďte sexi líčenie a pokojne môžete vyraziť v takomto stylingu aj do spoločnosti. 

Neprehliadnite: V pyžame do ulíc: Nájdete odvahu nosiť tento svetový módny trend aj vy? Ukážeme vám, ako na to

 

Inšpirujte sa stylingom známych tvári a blogeriek a noste tento plážový odev rovnako ako ony!

Top horúce strihy jednodielnych plaviek, ktoré rozhodne stoja za pozornosť!

- Najčítanejšie -