Presunúť na hlavný obsah

Sestry z kráľovskej rodiny Kate a Pippa sú si také podobné a zároveň také odlišné: Ktorej štýl sedí viac vám?

Zahraničné celebrity

To, že sú tieto dve sympatické mladé dámy sestry, je očividné. Podobné črty tváre, podobné pózy. No čo sa týka štýlu...

Do britskej kráľovskej rodiny pribudli pred pár rokmi dve krásne sestry, so skvelým štýlom. Vojvodkyňa Kate Middleton sa stala za krátky čas módnou ikonou a ihneď za ňou ju nasledovala jej sestra Pippa Middleton. 

Prečítajte si: Tajomstvo štíhlej postavy Kate Middleton: Toto si dá, keď ju prepadne chuť na sladké

Sestry sú si naozaj podobné, no na prvý pohľad vidno, že v obliekaní v tom má každá z nich jasno. Zatiaľ čo Kate preferuje jednoduchosť a jednofarebnosť, Pippa sa odváži viac a často siahne aj po výraznejších strihoch a farbách. 

Klobúky

Klobúky sú v kráľovskej rodine podmienkou. Aj na sestrách už sme ich mohli vidieť v niekoľkých tvaroch, veľkostiach i farbách. Manželka princa Williama aj v tomto smere preferuje jednu farbu. Sestra Pippa volí klobúky štruktúrovanejšie a nebojí sa ani takejto zvodnej sieťky. 

Prečítajte si: Dcéra Kate Middleton a princa Williama oslavuje prvý rok: Na koho sa podľa vás princezná Charlotte podobá viac?

Červený koberec

Na galavečeroch a červených kobercoch je Kate vždy za hviezdu. Jej útla postava a krásna tvár dotvárajú celkový efekt a Kate presne vie, čo jej svedčí. Pippa občas siahne aj po kratších strihoch a nebojí sa ukázať jej dokonalé nohy. 

Prečítajte si: Ranná nevoľnosť vám môže prezradiť pohlavie vášho dieťaťa: Platilo to aj v prípade Kate Middleton

Vzory

To, že sú tieto dve sympatické mladé dámy sestry, je očividné. Podobné črty tváre, podobné pózy. No čo sa týka štýlu, každá ma vyhranený ten svoj. Vojvodkyňa miluje eleganciu a striedmosť. Svoj post reprezentuje najlepšie ako sa dá a jej štýl je naozaj unikátny. Jej sestra Pippa má stále dievčenskú iskru a vyžaruje to aj zo štýlu jej obliekania. 

Štýl ktorej zo sestier je viac sympatický vám?

spolu hlasovalo 504 ľudí

- Najčítanejšie -