Presunúť na hlavný obsah

S týmto typom žien to muži myslia vážne: Patríte do tej skupiny i vy?

Partnerské vzťahy

Ženy niekedy maskujú svoje nedostatky rôznymi „záplatami“, ktoré sú ale v konečnom dôsledku naopak...

Viete, čo na nás muži majú skutočne najradšej? Nie sú to ani naše zvodné oči, ani guľatý zadok, ani prsia, ani pevné brucho, ani to, čo máme oblečené, či vyzlečené. Muži na nás majú radi nás a to doslova. 

Prečítajte si: Po takejto žene túži každý muž: Je ženský ideál dosiahnuteľný, alebo je to len výplodom mužskej fantázie...

Nemusela som sa to ani žiadneho muža pýtať. Už len tým, ako sa na svoje partnerky muži pozerajú, keď ony nevedia, že sú sledované, je jasné, že muži na nás milujú našu prirodzenosť. To, ako sa smejeme, ako chodíme, ako sa tvárime, keď nevieme, že sa na nás niekto pozerá. 

Na začiatku každého vzťahu, sme tak trochu hercami, ale to sa nám stáva tak nejako prirodzene, pretože sa nedokážeme uvoľniť natoľko, aby sme ukázali naše skutočné ja. 

Napríklad, ja som sa vždy snažila zakrývať niektoré (podľa mňa) nedokonalosti, ktoré sa nakoniec ukázali pre môjho partnera ako dokonalosti. Niekedy sa napríklad smejem ako jeleň v ruji, takže som sa tento smiech snažila obmedzovať. Keď som sa ale raz neudržala, môj priateľ bol z môjho smiechu normálne vo vytržení. Že kde sa to vo mne zobralo. Odvtedy sa smejem z chuti bez akéhokoľvek ostychu. 

Prečítajte si: Ako zbaliť ženu? Michal Kopecký, expert na slovo vzatý, vám to prezradí a povie, ako tým pomáha ženám

No a čo

Ženy niekedy maskujú svoje nedostatky rôznymi „záplatami“, ktoré sú ale v konečnom dôsledku naopak kontraproduktívne. Naozaj, ale naozaj naozaj sa nemusíte pretvarovať a nič tajiť, či zakrývať. Prirodzenosť je totiž vlastnosť, ktorá nikdy nevyjde z módy a zostane sexi na veky vekov. 

Viete, ako to je s farbou na vlasy. Keď ju začnete používať raz, už ju budete musieť používať stále, pretože vaše prirodzené vlasy sa vám budú zdať zrazu neprirodzené, respektíve nie pekné. Lenže veľa žien oľutovalo to, že si farbu na vlasy vôbec niekedy dali a teraz si musia svoje hrivy stále dofarbovať. Presne tento príklad funguje aj na tom, ako sa správame. Ak už raz začneme strúhať nejaké formy a afekty, budeme mať tendenciu pretvarovať sa ďalej a ďalej a viac a viac. 

Prečítajte si: 5 vecí, ktoré si muži na ženách vážia viac, než peknú tváričku a dokonalú postavu. Súhlasíte?

Preto je najlepšie sa vôbec nepretvarovať a nekontrolovať každú vetu, ktorú povieme, každé gesto, ktoré spravíme. Muži vám za to budú doslova ruky bozkávať. Ako mi raz kamarát povedal, „do Leny som sa zamiloval, keď mi raz ukázala jej dolný krivý zub“. No tak uznajte. 

- Najčítanejšie -