Presunúť na hlavný obsah

Najstaršia sestra z rodu Kardashian vzbudzuje svojou postavou obdiv: Závidieť jej môže aj samotná Kim

Zahraničné celebrity

I keď za veľkou mlákou neprejde deň, kedy by sa v bulvári nehovorilo o Kim Kardashian, o pozornosť nemá núdzu ani jej najstaršia sestra Kourtney. A na rozdiel od Kim ju budí skôr údivom.

Najvkusnejšia

Kourtney, ktorá je trojnásobnou mamičkou, je zo všetkých sestier celého klanu Kardashian-Jenner nielen najstaršou, ale aj najvkusnejšou. Pozornosť si nesnaží vynútiť prehnanými a často veľmi odvážnymi stylingami, ktoré jej sestry pravidelne predvádzajú. Práve naopak, boduje vkusom a citom pre módu. A okrem toho aj postavičkou, ktorá je viac ako len závidenia hodná. 

Neprehliadnite: Pikoška, z ktorej vám padne sánka: Neuveríte, s ktorou sexi mamou vraj randí Justin Bieber!

Samozrejme, naštylizovať sa do správneho uhla, odfotiť sa a hodiť to na Instagram dokáže každá celebritka. Ale vyzerať skvele na paparazzi snímkach z pláže, to už je rozdiel. No tridsaťsedem ročná Kourtney si môže blahoželať. Len pre pár dňami ju fotografi vyčíhli na pláži v Miami, kde predviedla postavičku ako lusk, vyšportovanú a bez žiadneho náznaku celulitídy. A i keď mala na sebe celé plavky, aj tak pôsobila veľmi štýlovo a sexi. 

Najprirodzenejšia

Aj tento status by sme mohli pokojne prideliť práve jej. Samozrejme, na dokonalý make-up si potrpí aj ona. No vie to správne odhadnúť, a tak pôsobí vždy veľmi prirodzene, čo je v tejto rodine, povedzme si úprimne, skôr pasé...

Mohlo by vás zaujímať: Táto hollywoodska kráska vyšachovala z TOP 1 obľúbenú Taylor Swift: Zostanú po tomto ešte najlepšie kamarátky?

Uháňa zajačikov

No na rozdiel od slávnejšej Kim, v láske sa jej zas tak veľmi nedarí. Po deväťročnom, psychicky vyčerpávajúcom vzťahu s partnerom Scottom Disickom, si pred rokom dala dvojica definitívne zbohom. A odvtedy bola Kourtney neraz spájaná s mladými zajačikmi. Za zmienku stojí hádam najznámejší z nich, spevák Justin Bieber, ktorý sa neraz na adresu sympatickej brunetky vyjardil, že „je skvelá“. A ich spoločné fotografie na sociálnych sieťach dohady o romániku medzi nimi len potvrdili. „Románik sa rozhodne deje, a už nejakú dobu. Zakaždým, keď sú Kourtney a Justin spolu, extrémne koketujú. Dokonca si celú dobu aj píšu pikantné správy,“ písal ešte začiatkom roka o nečakanej dvojici známy US Weekly magazín, ktorý ako zdroj uvádzal blízku osobu oboch hviezd. Dvojica bola viackrát prichytená spolu aj začiatkom leta, kedy sa začalo rozprávať o ďalšom zajačikovi, ktorého si mala Kourtney uchytiť, syna speváka P. Diddyho, dvadsaťpäť ročného Quincyho Comba. 

Prečítajte si: Najromantickejšie gestá svetových hviezd: To, čo urobil pre Jennifer Lopez Ben Affleck by dostalo každú

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus