Ak táto charakteristika spadá aj na vás, patríte k najlojálnejším ľudom. Neuveríte, o čo ide...

Pre vašich priateľov ste ale záchytná loď. Môžu sa na vás spoľahnúť ako oni, tak i vaši kolegovia, či nadriadení v práci...

Niektorí ľudia majú menšiu potrebu byť súčasťou davu...

Niektorí ľudia majú menšiu potrebu byť súčasťou davu...

Zdroj: Profimedia

Ste tak trochu iní. Máte radi svoj životný priestor, veľké zhluky ľudí vám jednoducho nevoňajú, cítite sa komfortne sami so sebou. Ak takýto nie ste, určite takého človeka vo svojom okolí máte, alebo takého poznáte. 

Prečítajte si: Žene dali na pracovnom pohovore veľmi záludnú morálnu otázku. Z jej odpovede si môžete zobrať ponaučenie

Rozumiete druhým

Ste samotári, alebo aspoň tak na druhých pôsobíte. Možno vás vnímajú ako zvláštnych, iných, až asociálnych, ale asociálmi ani zďaleka nie ste. Rozumiete ľuďom možno oveľa viac, než tí, ktorí sú s ostatnými v neustálom kontakte. Jednoducho máte len menšiu potrebu stretávať sa s ľuďmi, alebo si naozaj vyberáte, s kým a kedy strávite váš čas. 

Prečítajte si: Prehrešky podľa vášho znamenia: Dozviete sa, kto je klamár, neverník a kto lenivec

Pre vašich priateľov ste ale záchytná loď. Môžu sa na vás spoľahnúť ako oni, tak i vaši kolegovia, či nadriadení v práci. Patríte totiž k najlojálnejším ľuďom a čo viac, máme pre vás ešte jednu dobrú správu.

Prečítajte si: Týmto veciam sa vyhnite, ak chcete pôsobiť sebavedome: Zmeňte ich vo svoj prospech!

Sami za seba

Niektorí ľudia majú menšiu potrebu byť súčasťou davu, či veľkej bandy ľudí. Možno to tak máte už od malička, možno ste sa k tomu dopracovali časom a vašimi skúsenosťami s ľuďmi. Dokonca ste tak mohli byť vychovávaní, vaši rodičia si jednoducho súkromie strážili a vážili. Treba ale podotknúť, že samotári sa necítia osamelí. Nemajú prečo, šťastie nie je mať okolo seba hŕbu ľudí, ale vedieť byť šťastný vo svojej koži a aj z toho, si môžeme zobrať príklad. 

Prečítajte si: Váš karmický rok vám môže otvoriť oči: Dátum narodenia odhalí, v ktorom roku ste teraz a čo vás čaká

Byť rád sám so sebou neznamená, že je s vami niečo v neporiadku. Práve naopak, samotári nielenže patria k najlojálnejším ľuďom, dokonca disponujete nadpriemerným intelektom. Na všetko, čo vás baví a zaujíma, máte totiž čas a využívate ho veľmi efektívne. Vaše záľuby a záujmy vás napĺňajú a robia šťastnými. Tí, čo svoj intelekt využívajú naplno, netrávia toľko času socializáciou s ľuďmi, pretože sa sústredia na dosiahnutie svojich cieľov. 

Platí na vás táto charakteristika?

Áno
165
Nie
11
Hlasovalo: 176

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba