Presunúť na hlavný obsah

Hollywoodski lámači sŕdc pomaly strácajú na sexepíle: Čo sa to deje s DiCapriom či Matthew McConaughym?

Zahraničné celebrity

I keď niektorí nemajú ani len päťdesiat, šarm a sexepíl ich akosi opúšťa. A to ešte pred pár rokmi patril medzi najsexi mužov planéty. Čo sa to s nimi deje?

Leonardo DiCaprio

Síce balí jednu modelku za druhou, no na vzhľad to zrejme nebude... Známy lámač ženských sŕdc Leonardo DiCaprio sa pribúdajúcim vekom čoraz viac guľatí a rád si pestuje imidž zanedbaného chlapa. No keďže mu do náručia aj tak skáču čoraz mladší zajačikovia, asi je sám so svojim imidžom zatiaľ spokojný. Otázne je, dokedy...

Pierce Brosnan

Jeden z najznámejších predstaviteľov nesmrteľného Jamesa Bonda Pierce Brosnan, bol kedysi tiež považovaný za sexidol a k nohám mu padali tisícky fanúšičiek. No dnes sa majú veci trochu inak. Plnšie bruško, redšie vlasy... Aj jeho dobehol čas a už dávno z neho nie jej ten šarmantný herec, ako kedysi. 

Mohlo by vás zaujímať: 50-ročná diva Monica Bellucci: Od poslednej Bond Girl je staršia o 11 rokov, no na sexepíle jej to neubralo!

Jared Leto

Spevák aj herec Jared Leto nevie asi, čo od dobroty. Imidž za posledné roky mení častejšie ako všetky sestry Kardashian/Jennerové. No každou jednou zmenou to je zároveň horšie a horšie. Jeho viacnásobné premeny sú síce spájané najmä s filmovými úlohami, no veľa šarmu mu nezostalo ani mimo kamier.

Charlie Sheen

Sexepílom pred rokmi sršal aj búrlivák Charlie Sheen. Sympaťák známy zo sitkomu Dva a pol chlapa to však svojím životným štýlom poriadne prepískol, čo sa viditeľne podpísalo na jeho vzhľade. Päťdesiatročný Sheen má svoje najlepšie roky dávno za sebou. 

Prečítajte si: Najkratšie celebritné manželstvá, o ktorých ste netušili: Tieto nevydržali ani rok!

Matthew McConaughey

Jednu z najvýraznejších premien v Hollywoode má na svedomí Matthew McConaughey. Kedysi urastený blonďák s titulom plážového playboya sa za posledných pár rokov zmenil na nepoznanie. Vychudnutá postava, strhaná tvár, tmavé vlasy... Už to veru nie je ten Matthew, ktorého sme milovali z romantických komédií.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus