Presunúť na hlavný obsah

Na čo zbalíte muža podľa znamenia, v akom sa narodil? Na Býka platí jednoduchá taktika

Partnerský horoskop

Vďaka týmto charakteristikám môžete zistiť, ako dostanete muža, po ktorom túžite...

Keď máme o muža záujem, nenechávame nič na náhodu. Pozrieme si jeho záujmy, kamarátov a trošku z jeho súkromného života na sociálnej sieti. Nie je na tom nič zvláštne, chceme o ňom jednoducho vedieť niečo viac. Ak vás zaujímajú informácie, ktoré sa možno z jeho profilu nedočítate, prečítajte si nasledujúcu charakteristiku a zistíte, na čo váš potenciálny úlovok zbaliť a ako ho očariť. Jeho znamenie zverokruhu vám v tom môže pomôcť. 

Baran

Muž narodený v znamení Barana v tom má jasno. Chce ženu dnešnej doby. Sebaistú, nezávislú, takú, ktorá sa nebude báť podstúpiť nečakané dobrodružstvá. Žena, ktorá je tichá a nevie sa v živote presadiť, nie je pre neho zaujímavá. Ak teda chcete zbaliť Barana, nemôžete byť z cukru, ale žena do koča i do voza. 

Prečítajte si: Pre týchto mužov máte slabosť podľa mesiaca, v ktorom ste sa narodili. Platí to aj na vás?

Býk

Muži, ktorým pripadlo znamenie Býk, to majú jednoduchšie. Ak mu dobre navaríte, ak obstojíte ako kuchárka, ktorá sa vie v kuchyni obracať a prekvapiť ho dobrým jedlom, máte to takmer vyhraté. Milujú totiž kulinárske zážitky, milujú keď niečo vonia a chutí. Takže, dámy, kuchárky do ruky a ukážte sa. 

Blíženci

Blíženci milujú múdre a inteligentné ženy. Takže ak ste intelektuálka so správnym zmyslom pre humor, nemáte sa čoho obávať, zamiluje si vás práve pre túto vašu charakteristickú vlastnosť. Blíženci nedokážu odolať sčítaným a vtipným ženám. 

Rak

Muž Rak potrebuje cítiť istotu a dôveru. Bez toho, aby vám veril, sa do vás nikdy nezaľúbi. Aj keď majú veľa citov, len málokedy ich dávajú najavo, iba ak sa pri svojej partnerke cítia naozaj v bezpečí. Takže dôvera je u neho na prvom mieste. 

Prečítajte si: Zistite podľa partnerovho znamenia, prečo vám to vo vzťahu škrípe: Toto vám otvorí oči...

Lev

Muži narodení v tomto znamení sú vášniví, živočíšni, priami, a veľkí ľudia. A presne takú chcú pri sebe aj ženu. Ženu, ktorá s nimi bude nasledovať ich životnú cestu. Nie nasilu, ale dobrovoľne a prirodzene. 

Panna

Muži Panny majú radi nežnosť. Pravú ženskú úprimnosť a princípy, ktoré z nej robia nežné stvorenie. Také, ktoré by nikdy nikomu neublížilo. Ak ste mrcha, ktorá ide cez mŕtvoly, určite si u neho nešplhnete. Iba ženy s čistými úmyslami majú u mužov narodených v znamení Panny šancu. 

Váhy

Bude to znieť možno trošku sebecky, ale muži narodení v znamení Váh nechcú ženu, ktorá prináša konflikty, alebo rieši nejakých svojich vnútorných démonov. Váhy totiž nechcú vo vzťahu žiadnu drámu, práve naopak, chcú viesť pekný a usporiadaný vzťah a život.

Škorpión 

Ak chcete osloviť muža Škorpióna, v prvom rade mu o sebe neprezraďte všetko. Oni potrebujú vo svojom živote mystériu, mali by ste pre neho zostať taká tajomná, ako sa len dá. Otvorená kniha ho nezaujíma, chce vás pekne postupne spoznávať. 

Prečítajte si: Žiarlivosť partnerov podľa horoskopu: Odhaľte, aká taktika zaberá na každé znamenie!

Strelec

Strelci milujú sociálny život, cestovanie a spoznávanie nových ľudí a kultúr. Ak patríte k domasedom, ktorí nevyhľadávajú spoločnosť, ak nemusia, radšej sa o Strelca ani nepokúšajte, on potrebuje naozaj veľmi sociálnu osobu, tak ako je on sám. 

Kozorožec

Títo muži si potrpia na trpezlivosť. Ak nedisponujete touto vlastnosťou, nevydržíte pri sebe ani týždeň. Okrem toho, sú taktiež veľkí workoholici, takže veľkú dávku trpezlivosti musíte mať určite. 

Prečítajte si: Karma a jej vplyv na znamenia zverokruhu: Vodnár by sa mal zbaviť komplexov, Lev by mal povoliť zo svojich záujmov!

Vodnár

Muž Vodnár potrebuje pri sebe naozaj unikátnu a neobyčajnú ženu, ktorá si ide, takpovediac, svoje. Má svoj štýl, svoj vlastný chodník a nekopíruje iné ženy. Ak patríte k tuctovým ženám, v dave si vás nevšimne. Musíte byť originálna. 

Ryby

Muž narodený v tomto znamení si vie na žene vážiť aj jej zraniteľnosť. Milujú ženy, ktoré sú citlivé a ich emócie vedia aj ukázať. Neskrývajú ich za maskou bezcitnej ženy. Ak mu ukážete, že aj vy ste zraniteľná a že milujete deti, zvieratá a ľudí okolo seba, určite ho tým minimálne zaujmete.