Presunúť na hlavný obsah

Päť najhorúcejších trendov v líčení priamo z prehliadkových mól: Odviažte sa s flitrami alebo farebnými linkami

Krása

Viete, aké trendy v líčení budú prevládať nasledujúcu jesennú sezónu?

Oranžové trio

Marhuľové farby na očiach, perách či lícnych kostiach sú jedným z top hitov sezóny. Pôsobia veľmi jemne, romanticky a prirodzene, takže ak obľubujete práve minimalistické líčenie, tento trend je pre vás ako stvorený. A pokojne ho môžete nosiť rovno trojmo – teda na všetky častiach vašej tváre.

Flitre pre odvážne

Áno, čítate správne. Flitre ako súčasť líčenia sme mohli vidieť na mnohých prehliadkach. A do tohto beauty trendu sme sa maximálne zamilovali. Samozrejme, vyraziť si do práce s filtrovanými tieňmi by bolo možno cez, ale na večernú party môžete pokojne popustiť uzdu vašej fantázii a vyfiltrovať sa.

Mohlo by vás zaujímať: Pery ako doplnok: V lete ich zahaľte do koralovej farby. Pomôžeme vám vybrať správny odtieň vhodný pre vás

Farebné oči

Výrazné farebné linky, či špirály sa opäť hlásia o slovo. Rovnako však, ako pri tmavých rúžoch, aj tu sa stačí zamerať len na jeden výrazný prvok. Takže ak sa rozhodnete pre orámovanie očí rôznofarebnými ceruzkami, musíte dať stopku výrazným perám čí lícnym kostiam. Menej je viac!

Čím tmavšie, tým lepšie...

Reč je o tmavých rúžoch, ktoré už niekoľko sezón dobýjajú prehliadkové móla a túto sezónu sú jednoznačne „must-have“ každej spoločenskej udalosti. Keďže ide o veľmi výrazný prvok, majte na pamäti, že ak si zvolíte tmavý, či dokonca čierny rúž, mali by ste sa sústrediť hlavne na dokonalý make-up, prekrytie všetkých nedostatkov, ktoré vďaka rúžu môžu vyniknúť a úplne zabudnúť na dramatické líčenie očí. Pokiaľ je to možné, tak tie líčiť nemusíte vôbec!

Prečítajte si: Trend z 80. rokov je späť! Trúfnete si naň aj vy?

Čierna klasika

Na koniec klasika, ktorá nikdy neomrzí. Rovnako ako čierna nikdy nevyjde z módy, tak ani čierne linky nebudú nikdy out. Hrubé, tenké, celé či polovičné. Nosiť ich môžete akékoľvek chcete. Obmedzenia v tomto prípade vôbec nie sú.

- Najčítanejšie -