Najkrajšia mamička slovenského šoubiznisu? Takto zmenilo materstvo bývalú kráľovnú krásy!

Už viac ako rok sa Magdaléna Šebestová vytešuje zo svojej životnej úlohy.

Mnohé ženy označujú práve materskú dovolenku za najkrajšie obdobie svojho života

Mnohé ženy označujú práve materskú dovolenku za najkrajšie obdobie svojho života

Zdroj: Instagram.com/meggieb/

Užíva si

Mnohé ženy označujú práve materskú dovolenku za najkrajšie obdobie svojho života. A výnimkou nie je ani naša bývalá kráľovná krásy, Magdaléna Šebestová, ktorá si toto čarovné obdobie užíva plnými dúškami.

Mohlo by vás zaujímať: Známi slovenskí športovci v súkromí: Pri svojich nežnejších polovičkách sú doslova ukážkovými chlapmi!

Do práce sa nechystá

Mamička ročnej Ninky si spolu so svojím partnerom, futbalistom Jánom Ďuricom, snažia užiť každú voľnú minútu spoločne. Zdá sa, že pracovné povinnosti či šoubiznis mladej mamičke rozhodne nechýbajú. I keď pri pohľade na postavu bývalej missky by si mnohí mohli myslieť, že pilne zarezáva na prehliadkových mólach či foteniach. I keď sa vrátiť na scénu Magdaléna ešte nechystá, na svojej postave poctivo pracuje, výsledkom čoho je jej figúra, akú sme na nej nevideli ani počas súťaženia na Miss Slovensko. Je teda viac ako očividné, že materstvo jej skutočne prospieva po všetkých smeroch.  

Neprehliadnite: Slovenskí futbalisti majú po boku naozaj krásne ženy: Róbert Mak už dvojnásobný otec, Ďurica so svojimi láskami!

Foto:
Instagram.com/meggieb/
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba