Presunúť na hlavný obsah

Zaostrené na Slovenky: Kristína Kormúthová a jej sexi nohy, Barbora Rakovská ako dievčatko

Slovenské celebrity

Otvorenie jednej z najočakávanejších značiek pre mladých si nenechali ujsť mnohé známe tváre. Čo si na seba obliekli a ako im to pristalo?

Kristína Kormúthová

Moderátorka Kristína Kormúthová zvolila košeľové šaty voľného strihu v zemitom odtieni. Béžové doplnky vytvorili zaujímavý a nenásilný kontrast.

Pozrite si tiež: Štýlové outfity z autogramiády: Legendárna Mária Kraľovičová omladla, Táňa Pauhofová odhalila štíhle nohy

Ľubica Štepánová

Bývalá misska Ľubica Štepánová sa môže pochváliť tip-top postavou a to aj napriek tomu, že sa živí ako cukrárka. Aj ona prišla v košeľových šatách, no zamerala sa na denim. 

Diana Hágerová

Jej blízka kamarátka a známa moderátorka Diana Hágerová skombinovala roztrhané džínsy s bielym topom bez rukávov, ktorý decentne odhalil moderátorkine vypracované bruško.

Emma Drobná

Speváčka Emma Drobná pútala pozornosť v čiernych šatách s rázporkom. Jej rebelský look v kombinácii s takýmto elegantnejším kúskom vytvára veľmi pôsobivý celkový dojem.

Petra Denko

Misska Petra Denko vyzerá oveľa šmrncovnejšie odvtedy, čo skrátila účes. Na otvorenie obchodu prišla v takomto vzorovanom overale.

Neprehliadnite: Majú o niekoľko rokov mladších partnerov a klape im to: Czoborová je od svojho o 14 rokov staršia a čo ďalšie ženy?

Alžbeta Ferencová

Tanečnica Alžbeta Ferencová zvolila pohodlný outfit v podobe džínsov a bieleho kimona. Tmavovláska pôsobila vysmiato a spokojne.

Vierka Ayisi

Tanečnica Vierka Ayisi prišla v dievčenskom looku. Nazberaná sukňa a top v pastelových odtieňoch doplnila vyčesaným účesom.

Barbora Rakovská

Moderátorka Barbora Rakovská odhalila ramená a v džínsovom outfite vyzerala naozaj mladistvo. Blondínka si k tomu ešte aj zaplietla francúzsky vrkoč.

Lenka Vavrinčíková

Rosnička Lenka Vavrinčíková prišla vo formálnejšom looku a ako inak, rozdávala úsmevy na všetky strany. 

Zuzana Vačková

Herečka Zuzana Vačková stavila na overenú klasiku saka a džínsov. Akcent kládla na top a lodičky, ktoré ju vďaka žltej celkovo rozžiarili.

Komu to podľa vás najviac pristalo?

spolu hlasovalo 1027 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus