Presunúť na hlavný obsah

Kabelka s prackou je veľkým hitom: Takto ju môžete kombinovať s vašim oblečením

Móda

Svetové trendy nám dali jasne najavo, že kabelky s prackou sú veľmi pôsibivým doplnkom. Prinášame vám prehľad tých najzaujímavejších.

Kabeliek nie je nikdy dosť. Zdá sa, že s týmto pravidlom sa stotožní každá žena. A aby toho nebolo málo, svet obletel nový trend kabeliek, tentokrát s prackou. Jednoduché strihy a kovová pracka k sebe idú. 

Inšpirujte sa: Biznis štýl, ktorým upgradnete svoj šatník: Základné kusy odevov trochu inak

Kabelky s prackou budú takmer v každej jesennej kolekcii

Tento typ kabelky si obľúbili svetové módne ikony, ktoré sa nimi už odprezentovali. Módny dom Chloé prišiel s týmto ako prvý a ich kabelky sa stali ihneď populárne. Nasledoval Gucci, ktorý vytvoril kabelku Dionysus a potom iné značky alebo butiky. 

Neprehliadnite: Refreshnite svoj jesenný šatník týmito piatimi kúskami, ktoré sú jednoznačne "must-have" nasledujúcej sezóny

Pracka dodáva týmto kabelkám istý šmrnc a je akýmsi šperkom na tomto kuse doplnkov. Ideálne sa nosí k jednoduchému oblečeniu, košele a tričká sa k nej hodia nesmierne dobre, ale aj saká či pulóvre. Šmrc a punc nedbalosti vznikne, ak kabelku skombinujete s džínsami, dosiahnete ležérnejší dojem, ktorý je naozaj inšpiratívny.

Svetové módne ikony ako Amanda Shadforth, Lucy Williams, Pernille Teisbaek takúto kabelku skombinovali naozaj veľmi dobre. Svedčia o tom ich outfity, ktoré na svojom instagramovom účte zverejňujú. Jedným z priekopníkov v tomto sortimente kabeliek je aj značka JW Andrews.

- Najčítanejšie -