Presunúť na hlavný obsah

Rozchody roka, ktoré sme (ne)čakali: Okrem Brada a Angeliny si po 11 rokoch dali zbohom ďalší známi herci

Zahraničné celebrity

Zdá sa, že rok 2016 nie jej pre niektoré celebrity veľmi vydarený. Aspoň nie čo sa vzťahov týka...

Jennifer Lopez a Casper Smart

Definitívne zbohom dala svojmu zajačikovi latino diva Jennifer Lopez. Po päťročnom vzťahu, ktorý bol však plný rozchodov, sa rozhodla nadobro odlúčiť od tanečníka a partnera Caspera Smarta. Táto informácia bezpochyby potešila nejedného fanúšika tejto hviezdy.

Diane Kruger a Joshua Jackson

Hereckí kolegovia a životní partneri. To predstavovala táto dvojica v zložení krásnej herečky Diane Kruger a charizmatického herca Joshua Jacsksona. No i keď vzťah pôsobil na prvý pohľad idylicky, ani oni rok 2016 neustáli. Dvojica sa rozišla po desiatich rokoch začiatkom leta.

Mohlo by vás zaujímať: Sexbomba si chce pripútať bývalého za každú cenu: Megan Fox stavila na účinný plán ako zachrániť manželstvo!

Taylor Swift a Calvin Harris

I keď boli spolu len rok, ich rozchod šoubiznisom poriadne otriasol. A nie len preto, že takmer okamžite po ukončení vzťahu so známym DJ-om, sa prelietavá Taylor vrhla do náručia hercovi Tomovi Hiddlestonovi, s ktorým jej to však tiež nevydržalo dlho...

Neprehliadnite: Miláčik Ameriky Taylor Swift, vystriedala viac chlapov, ako by bolo zdravé. Toto je jej zoznam...

Angelina Jolie a Brad Pitt

Len pred pár dňami svet obletela správa o ukončení manželstva medzi Bradom Pittom a Angelinou Jolie. Mnohí sa tomu nečudujú, mnohí neveriacky krútia hlavami. Tak či onak, jednoznačne ide o rozchod roka a možno aj desaťročia. V šoubiznise.

Naomi Watts a Liev Schreiber

Poslednou dvojicou, ktorá si nečakane dala zbohom, a to len pred pár dňami, sú herci Naomi Watts a Liev Schreiber. Jedenásť rokov spolunažívania tohto páru, je nadobro preč.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus