Presunúť na hlavný obsah

Slovenské herečky, ktoré akoby nestarli: Nežná Monika Hilmerová, Karin Haydu vždy tip-top

Slovenské celebrity

Známe slovenské herečky držia spolu aj mimo divadla či kamery. Vždy dokonalo upravené a pohodovo naladené, veď posúďte sami.

Monika Hilmerová, Zuzana Vačková či Karin Haydu patria medzi známe tváre z obrazovky. Už dávno však neplatí, že herečky “majú svoj svet” a mimo divadla ich nič nezaujíma, nie to ešte móda. Aspoň tieto dámy sú toho dôkazom. 

Majú okolo štyridsiatky a vyzerajú úžasne

Tieto dámy majú okolo štyridsiatky, no čas sa na ich vzhľade vôbec nepodpisuje. Napriek tomu, že robia povolanie, náročné na čas i výkon, známe herečky sú vždy dobre naladené, vysmiate a šťastné. Okrem toho, majú si čo povedať aj mimo pracovných vzťahov a to sa v dnešnej dobe cení.

Neprehliadnite: Soňa Mullerová nedávno prekvapila dokonalým vzhľadom aj krásnou dcérou: Takto im to pristalo

Herečka Monika Hilmerová po tom, čo zmenila imidž omladla a harmonická rodina, akú má, sa odzrkadľuje aj na jej výzore. Monika sa dokáže vyhrať aj so svojimi outfitmi a vždy je v spoločnosti elegantná. Zuzana Vačková takisto presne vie, čo jej sedí a užíva si život plnými dúškami. Karin Haydu je verná čiernej a vždy je upravená od hlavy po päty. 

Všetky tri dámy sme stretli na nedávnej výstave a prezentácii obuvi. Keďže sú herečky často v centre pozornosti, štýl obliekania a imidž je takisto neoddeliteľnou súčasťou ich života.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus