Presunúť na hlavný obsah

Toto sú najčerstvejšie mamičky Hollywoodu: Niektoré sa už stihli pochváliť aj fotografiami svojej ratolesti

Zahraničné celebrity

Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, ktoré zo známych herečiek, speváčok a najmä modeliek priviedli v tomto roku na svet dievčatko, a ktoré chlapčeka? Všetky z nich sa stali matkami poprvýkrát a aj toto sú reakcie niektorých z nich.

Candice Accola

Hviezda Upírskych denníkov porodila svoje prvé dieťa, dcérku Florence May, hneď začiatkom roka, v januári. Mamičkovské povinnosti teda vykonáva spomedzi týchto známych žien najdlhšie. Svoju malú princeznú už stihla oboznámiť aj so svetom pred kamerami. Dokonca sa malej Florence dostalo veľkej pocty v podobe požehnania od samotného pápeža, keďže herečka mala tú česť stretnúť sa s ním. Sama Candice napísala na Instagram: „Bol to taký rýchly moment, ale taký neuveriteľný.“

Mohlo by vás zaujímať: Známe Slovenky s bruškami: Niektoré to majú už za sebou, no na dve z nich to ešte len čaká. Ktoré sú to?

Rose Byrne 

Februárovým známym dieťaťom je chlapček Rocco, ktorý sa narodil svojej krásnej mamičke, herečke známej napríklad aj z filmu Trója, Rose Byrne. Hoci jeho mama s médiami príliš nekomunikuje, s jeho fotografiou sa na sociálnej sieti pochválila. 

Christine Lakin

Niekdajšia hviezda populárneho sitcomu 90-tych rokov, Krok za krokom, priviedla v marci na svet dcérku Georgiu James. So svojou ratolesťou už podnikajú aj rodinné aktivity, napríklad aj takéto...

Anne Hathaway

Známa herečka privítala svoje prvé dieťa, chlapčeka menom Jonathan Rosebanks tiež v marci. Predtým sa ešte stihla pochváliť svojím rastúcim bruškom na sociálnej sieti.

Avšak s jeho fotografiou sa svetu veru pochváliť odmieta. Dychtivým paparazzom sa však podaril aspoň takýto záber.

Čítajte tiež: Z extrému do extrému: Tehotné ženy často nevedia, čo so sebou a takto to potom dopadne...

Chrissy Teigen 

Naopak, na Instagrame známej modelky sa to fotografiami jej ratolesti len tak hemží.

Jej dcérka, Luna Simone, prišla na svet v apríli a už od zverejnenia prvej fotografie sa hovorilo o tomto bábätku ako o najroztomilejšom v Hollywoode.

Chrissy sa tiež pridala k matkám, ktoré pokladajú kojenie za prirodzené, preto nemá s týmto problém aj na verejnosti, nevynímajúc sociálne siete. 

Bar Rafaeli

Snáď najznámejšej modelke časopisu Sports Illustrated sa narodilo v polovici augusta dievčatko, ktoré pomenovala Liv Ezra a to rovno v Tel Avive, mimo Hollywoodu a prílišného záujmu verejnosti. Fotografiou tehotenského bruška sa pochválila niekoľkokrát, avšak fotografiu svojej dcérky zatiaľ nezverejnila. 

Behati Prinsloo

Ďalšia z radov krásnych modeliek priviedla na svet dcérku Dusty Rose, koncom septembra.

S jej fotografiou sa neváhala na sociálnej sieti pochváliť a pridala aj slová ako: „Slovami to ani neopíšem...“ No Behati by sa mala pripraviť, pretože jej manžel, spevák Adam Levine, sa neraz vyjadril, že chce veľkú rodinu. 

Neprehliadnite: Rodičovské dovolenky z celého sveta: Kde sa majú mamičky najlepšie a kde naopak najhoršie?

Candice Swanepoel

Najčerstvejšou (októbrovou) mamičkou v showbiznise je anjelik Victoria´s Secret, nádherná Candice.

S fotografiou svojho niekoľkodňového synčeka, Anacu, sa tiež pochválila a pridala aj tento komentár: „Život je sladký.“

Zasnúbená je so svojím dlhoročným priateľom Hermanom Niccolim. Takže sa možno onedlho dočkáme toho, že uvidíme tohto anjelika aj v bielom. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus