Presunúť na hlavný obsah

Pozreli sme sa na štýl našich známych tvárí: Myslíte si, že najdrahšie kúsky sú automaticky aj najštýlovejšie?

Slovenské celebrity

Začiatok jesene sa často odrazí hlavne na našom šatníku, ako sú na tom známe hviezdy slovenského šoubiznisu?

Na prvý pohľad sa môže zdať, že drahé veci musia byť automaticky aj najštýlovejšie. Možno budete prekvapené keď zistíte, že aj ľahšie dostupné kúsky sa dajú vkusne skominovať.

Prečítajte si: Krásne slovenské missky a ich džoby: Čomu sa venujú kráľovné krásy okrem pózovania pred objektívom?

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská má perfektnú postavu a preto si môže dovoliť naozaj čokoľvek. Jej šatník na obrazovke tvoria jednoduché a farebné kúsky, ktoré ku jej osobnosti sadnú ako uliate.

Daniela Peštová

Modelka Daniela Peštová uznáva pohodlnú eleganciu. Ona sama dokáže oživiť aj na prvý pohľad obyčajne pôsobiaci outfit. Tak to bolo aj v prípade klasického bieleho svetra, ktorý sa vďaka modrej sukni dostal na inú úroveň.

Alena Pallová

Celebritná lekárka Alena Pallová dáva prednosť luxusným kúskom. V jej prípade je veľkou výhodou, že oblečenie len máĺokedy prekombinuje.

Soňa Skoncová

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová má vo svojom šatníku odvážne a zároveň elegantné kúsky. Presne vie ako byť sexi aj na jeseň a nemusí na to minúť ani celý rozpočet.

Eva Rezešová-Džodlová

Bývalá Miss Universe Eva Rezešová-Džodlová si zakladá na jedinečných a drahých kúskoch, ktoré vždy oživí luxusnou kabelkou. Eva však vie, ako na to, tak prečo nie?

Mohlo by vás zaujímať: Silne ženská kolekcia Michaely Ľuptákovej nesie jasné posolstvo: Robiť z každej ženy krajšie ja!

Diana Hágerová

Moderátorka Diana Hágerová má dievčenský štýl. Na cene si pri outfitoch príliš nezakladá, skôr na tom, v čom sa cíti pohodlne. Diana si jednoducho užíva život.

Ivana Surovcová

Tanečníčka Ivana Surovcová je aktívna žena. Celý jej život je v pohybe a tomu prispôsobila aj svoj šatník. Väčšinou u nej nájdete pohodlné kúsky, v ktorých pôsobí uvoľnene. Dokonca aj potrhané nohavice vyzerajú na Ivane štýlovo.

Ktorá zo Sloveniek sa podľa vás oblieka najlepšie?

spolu hlasovalo 625 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus