Osem hollywoodskych päťdesiatničiek, ktoré jednoducho milujeme: Ako sa tieto krásky udržujú v top forme?

Patria medzi divy, ktoré už niekoľko dekád bodujú v továrni na sny. Majú nad päťdesiat a vyzerajú božsky. Ako to robia?

Majú nad päťdesiat a vyzerajú božsky. Ako to robia?

Majú nad päťdesiat a vyzerajú božsky. Ako to robia?

Zdroj: SITA

Halle Berry

Čokoládová kráska Halle Berry vstúpila do klubu päťdesiatničiek len tento rok. Talentovaná herečka však popiera všetky zákony prírody a len ťažko uveriť, že má toľko rokov, koľko má. No jej vzhľad nie je len o dobrých génoch. Halle sa o seba stará pravidelne a poctivo, čo sa jej aj vypláca. Najviac nedá dopustiť na kyslíkovú masku, ktorú si dokonca v období, keď strieda akciu za akciu, aplikuje denne.

Salma Hayek

Okrúhlych päťdesiat má aj exotická Salma Hayek. A jej zbrane? Vlastné kozmetické výrobky, pri tvorbe ktorých sa inšpirovala svojou starkou. Hlavnou prísadou týchto denných pomocníkov je kôra zo stromu, ktorý v Mexiku pomáha pri liečení popálenín na regeneráciu pokožky.

Monica Bellucci

Má päťdesiatdva a je nesmierne sexi. Reč je o bond girl Monice Bellucci, ktorá je považovaná za chodiaci sexepíl. Krásna herečka sa často vyjadruje, že to, ako vyzerá alebo bude vyzerať, ju nikdy nestresovalo. Starne s gráciou a bez strachu. A na čo nedá dopustiť. Na pitný režim, dobré jedlo, smiech a sex.

Mohlo by vás zaujímať: Verili by ste, že už má po päťdesiatke? Vďaka tejto životnej filozofii je Monica Bellucci stále veľmi atraktívna!

Demi Moore

Päťdesiattriročná Demi Moore je tak trochu extrémistka. Minimálne, čo sa týka starostlivosti o svoje telo a vzhľad, ako taký. Herečka podstupuje pravidelne terapiu pijavicami, kvôli ktorej cestuje až do Álp. Pre niekoho už trochu výstredné, no v konečnom výsledku veľmi efektné. Demi vyzerá stále úžasne.

Elizabeth Hurley

Modelka a herečka Elizabeth Hurley tiež prekvapuje dokonalou figúrou a vzhľadom. Pýtate sa,  čo sa za tým ukrýva? Podľa samotnej herečky nič extra. Len obyčajná voda. Ráno začína pohárom teplej vody a bez fľaše s touto tekutinou sa nepohne ani  na krok.

Julianne Moore

Najznámejšia hollywoodska ryšavka používa jeden osvedčený produkt už od svojich dvadsiatich rokov. Dnes má päťdesiatpäť a práve kvôli nemu, ako sama tvrdí, vyzerá tak, ako vyzerá. Tým produktom je obyčajný opaľovací krém s vysokým ochranným faktorom.

Prečítajte si: „Dokonalé“ hviezdy sú v súkromí sivé myšky: Hviezdnu podobu z červeného koberca nečakajte!

Andie MacDowell

Andie MacDowell oslávi o dva roky šesťdesiatku, no rovnako tak ťažko tomu veríme. Pôvabná herečka ešte stále vzbudzuje pozornosť a boduje v rebríčkoch o najsexi ženách. Ak chcete aj vy v takomto veku vyzerať rovnako, staviť by ste vraj mali na kvalitné suroviny a stravu a podceňovať by sme nemali ani hydratačné krémy, ktoré vôbec nemusia byť luxusné. Dôležité je vedieť, aký sa hodí vašej pokožke a jeho pravidelné aplikovanie na ňu.

Julianna Margulies

Televízna hviezda Julianna Margulies oslávila päťdesiatku pred pár mesiacmi. A jej tajné zbrane? Menej je viac. Herečka sa snaží nezaťažovať svoju pleť dekoratívnou kozmetikou, pokiaľ to nie jej naozaj potrebné. Dokonca make-up „riedi“ denným krémom. Okrem toho sú podľa Julianne základom vitamíny, ktoré je ideálne dostať do tela prirodzenou cestou – veľa ovocia a zeleniny.

Foto:
SITA
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba