Presunúť na hlavný obsah

Túžili ste vždy po šatách od Fera Mikloška? Zapojte sa a získajte jedny z kolekcie Miklosko Powered by ASUS

Feminity TV

Fero Mikloško tvorí naozaj nádherné skvosty a snom nejednej ženy je vlastniť jeden dizajnérsky kúsok u seba v šatníku. Teraz je to reálne, pozrite, ktoré šaty môžu byť vaše!

Od predstavenia novej kolekcie MIKLOSKO Fashion Design na jeseň/ zimu 2016 už uplynulo pár dní. My sme zistili ako vznikla spolupráca so značkou ASUS a čím ho očaril ich nový produkt ZenBook 3.

Jedným z hlavných dôvodov bola jednoznačne farba, konkrétne kráľovská modrá. „To ma veľmi nadchlo. Musím úprimne povedať, tá farba vo mne evokovala nočnú oblohu,“ priblížil talentovaný návrhár Fero Mikloško v úvode. Od toho sa odvíjala celá časť kolekcie. Kedže nechcel použiť len jednofarebné kúsky, rozhodol sa nakombinovať kráľovskú modrú so striebornou a zlatou. Cieľom bolo preniesť noblesnosť ZenBooku 3 na jeho modely. „Nakombinoval som to tak, aby ten výsledok bol presne taký noblesný, ale tajomný zároveň.“

Návrhár nás prekvapil aj nezvyčajným výberom priestorov na spomínanú módnu prehliadku. Všetci boli zvedaví, v akom duchu sa bude niesť nová kolekcia a preto sa vymýšľali rôzne variácie. Napokon ho inšpirovala garáž v priestoroch hotela. Keď zbadal veľkolepý priestor, neskrýval nadšenie. „Bolo to okázalé, také ako som si predstavoval.“

Neprehliadnite: Neprehliadnuteľná dokonalosť kolekcie MIKLOSKO na jeseň/zimu 2016: Sledujte záznam z tejto show!

V týchto dňoch sa už pripravuje ďalšia prehliadka večerných a plesových šiat. Každý rok môžeme vidieť okrem kolekcie jeseň/zima aj časť plesovú. Tento rok sa prehliadka bude konať v Košiciach „Dám si trochu oddych cez sviatky a potom sa chystá kolekcia jar/leto. Tá bude veľkolepá. Pretože budúci rok oslávime 20. výročie značky založenia a tam sú veľké plány. Tak uvidím či sa mi to všetko splní,“ prezradil o svojich plánoch Fero Mikloško a my sa môžeme len tešiť, čo nové zas prinesie.

FEMINITY TV: Fero Mikloško o kolekcii Miklosko Powered by ASUS

Získajte šaty z dielne Fera Mikloška, ktoré predstavil na prehliadke MIKLOSKO Powered by ASUS jeseň/zima 2016 

Odpovedzte správne na otázku a získajte tieto šaty z dielne renomovaného módneho návrhára Fera Mikloška, ktoré predstavil v rámci prehliadky MIKLOSKO Powered by ASUS. Šaty sú univerzálnej veľkosti 36/38 s možnosťou úpravy.

Súťaž bola ukončená 28.11. 2016. Pravidlá súťaže si môžete prečítať TU.

Výherkyňa súťaže:

Veronika Vitkovičová

Blahoželáme!

 

- Najčítanejšie -