VIDEO: Viete, ako si získať srdcia našich Sloveniek? Bývalá kráľovná krásy prezradila, čím ju očaril jej priateľ

Hoci sa hovorí, že cesta ku ženskému srdcu je náročná, nie je to úplne tak pravda. Bývalá Miss Slovensko 2015 vie, ako na to.

Lujza nám prezradila, čím si ju získal jej partner

Lujza nám prezradila, čím si ju získal jej partner

Zdroj: Ján Zemiar

Na Slovensku máme skutočne krásne ženy, jednou z nich je aj bývalá kráľovná krásy Lujza Straková. Práve ona nám v rozhovore prezradila, ako si muži môžu získať srdcia Sloveniek.

FEMINITY TV: Lujza Straková o tom, čo momentálne robí a čím si ju priateľ získal

Pozrite si: VIDEO: Riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková: Mojím snom je mať veľkú rodinu

Miss Slovensko 2015 Lujza Straková sa len nedávno objavila na WBW party v klube Great, kde sa celý večer skvelo zabávala. Úsmev na tvári jej nechýbal ani počas rozhovoru a nás zaujímalo, čo sa v jej živote zmenilo po tom, ako tento rok odovzdala korunku ďalšej krásnej Slovenke. "Vrátila som sa naspäť do toho svojho kolobehu, začala mi škola a začala som sa naplno venovať svojmu salónu."

Lujza je príkladom toho, že krása a inteligencia sa navzájom nevylučujú. Momentálne teda študuje, pracuje a okrem iného sa venuje aj svojmu zahraničnému priateľovi. Práve jeho bola aj ona sama navštíviť v Amerike a nevylučuje, že by sa v budúcnosti za ním možno aj presťahovala. "Bol to nádherný výlet, veľmi som si Kanadu užila a opäť by som sa tam veľmi rada vrátila."

Mohlo by vás zaujímať: Sexi Slovenky stredobodom pozornosti: Známa návrhárka sršala sexepílom, zo Celeste Buckingham je už žena

Foto:
Ján Zemiar,instagram.com/lujzistrakova, instagram.com/mathieucorbeil Video: Ján Zemiar
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba