Presunúť na hlavný obsah

Exkluzívna prehliadka bálovej sezóny BMD sa niesla v elegantnom štýle: Ktoré z večerných šiat zaujali najviac?

Móda

Bratislavské módne dni sa niesli v štýle bálovej sezóny a slovenskí návrhári upútali svojimi nádhernými kolekciami.

Na módnej prehliadke večerných šiat sa predviedli návrhári nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Úchvatné modely predvádzali známe modelky a osobnosti slovenského showbiznisu. Ktoré plesové šaty boli ozdobami večera?

Mohlo by vás zaujímať: Návrhárska špička predstavila svoje kolekcie na BMD: Toto sú trendy jesene a zimy podľa slovenských návrhárov

Michael Kováčik

Šaty úspešného módneho návrhára predviedla riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková. Zamatové čierne šaty boli výnimočným kúskom, ktorý okamžite vzbudil pozornosť. Aj napriek rafinovanému strihu šiat si mladý návrhár zanechal svoj zmysel pre minimalizmus. Netypické šaty s dlhým rukávom pôsobili nadčasovo a výnimočne. V krásnej róbe vynikla postava modelky a vysoký rozparok dodal celým šatám ten správny šmrnc.

Jana Pištejová

Na jedinečnej prehliadke sa predstavila aj známa slovenská návrhárka Jana Pištejová. Svojimi modelmi nesklamala a opäť priniesla niečo nové. Stálica bratislavských módnych dní očarila troma róbami, ktoré jej predviedli známe modelky. Modré šaty doplnené zlatým motívom vyzerali na modelke Márii Zelinovej úchvatne. Kráľovský look doplnila návrhárka zlatou korunkou a šaty zožali obrovský úspech.

Ďalším skvostom z dielne slovenskej návrhárky bola róba skladajúca sa z čipkovaného topu a veľkej sukne. Elegantný model predviedla moderátorka Soňa Skoncová, ktorá bola, ako vždy, očarujúca. Neobyčajné šaty, ktoré spájali nové trendy a dobové prvky z čias renesancie. Transparentná čipka zvodne odhaľovala dekolt modelky a lákala pohľady divákov.

Do tretice sa v šatách od Jany Pištejovej predviedla moderátorka Fashion TV Jasmina Alagič. Neprehliadnuteľný model s výraznými farbami predviedla exotická modelka dokonale. Spomínané motívy boli zobrazené na mohutnej sukni a vrchnej časti topu. 

Inšpirujte sa: Elegantné Slovenky: Miriam Šmahel Kalisová za dámu, Petra Ficová s tehotenským bruškom žiari šťastím

Ida Sándor

Košická návrhárka Ida Sándor navrhla minimalistický model, ktorý pôsobil čisto a nevinne. Výnimočnú róbu predviedla herečka  Gabriela Marcinková Mihalčinová, ktorá je tvárou módnej značky Ida Sandor. Jednoduchý model pôsobil sofistikovane a nadčasovo.

Hellenski by Ema Klein

Slovenská návrhárka Ema Klein navrhla jedinečnú róbu, ktorá patrila k jednoznačným favoritom. Zmyselné čierne šaty predviedla Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová, ktorej nesmierne pristali. Prepracované šaty s rafinovaným topom boli ozdobou večera a model známej návrhárky sa zaradil medzi najkrajšie róby bálovej sezóny.

Ktorá zo slovenských celebrít predviedla najkrajšie šaty?

spolu hlasovalo 445 ľudí

- Najčítanejšie -