Presunúť na hlavný obsah

Princ z kultovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku: Na filmovom plátne verný jednej, v skutočnosti...

Zahraničné celebrity

V rozprávke si princ vzal jednu ženu a žili spolu šťastne do konca života. V realite ten istý princ hľadal šťastie po boku viacerých žien a vystriedal ich viac než dosť, posúďte sami...

O ženy núdzu nikdy nemal

Neexistuje snáď nikto, komu by meno herca nič nevravelo. Veď ide snáď o najznámejšieho princa v jednej z najznámejších a najobľúbenejších vianočných rozprávok, na ktoré sa v tomto období vždy znova tešíme. Musíte uznať, že Pavel bol za mlada naozajstný fešák a zaľúbiť sa do neho mohla ktorákoľvek. Naviac, po tom, čo ho preslávila rola nejedného princa, o ženy určite núdzu nemal. Rokmi sa síce utiahol viac do úzadia, no televízii ostal verný rovnako ako aj opačnému pohlaviu a svojej povesti. 

Manželstvo s baletkou aj so slávou českou herečkou 

Medzi ženami, ktoré Pavel očaril, bola jedna baletka, s ktorou má aj prvorodeného syna. Avšak tak sa zdá, že na úlohu manžela a otca nebol až tak celkom pripravený. Netrvalo dlho a v jeho náručí skončila aj známa česká herečka Simona Stašová, dcéra ešte známejšej a populárnejšej Jiřiny Bohdalovej. Tá však ako neraz priznala, z rozprávky vytriezvela, pretože v rozprávke sa žiť nedá. 

Mohlo by vás zaujímať: Donald Trump a pohľad na jeho bývalé ženy: Kto všetko randil v minulosti s aktuálnym prezidentom USA? 

Kríza stredného veku?

Ďalšieho syna sa dočkal aj vďaka vzťahu s režisérkou dabingu a herečkou Helenou Dytrtovou. No Pavel zostal verný povesti sukničkára už počas tohto manželstva, kedy si začal s ďalšou ženou, s hereckou kolegyňou, Olgou Želenskou. No po čase nastal ten istý scenár ako pri predošlých ženách, a Pavel hľadal lásku a šťastie po boku ďalšej ženy. Tentokrát veľmi mladej herečky, Lucii Vrbovej. On mal 50 rokov a ona len 23. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že prechádzal krízou stredného veku, ako veľa iných mužov, čo poviete? 

 

 

Neprehliadnite: Slávne filmové dvojice, ktoré sa do seba zaľúbili aj v reálnom živote: Niektoré z nich poznáte, iné vás prekvapia!

Súčasná rozprávka 

Prekvapovať tento herec neprestal ani na staré kolená, ak to môžeme takto povedať. V čase, keď na českých obrazovkách prebiehal jeho televízny program Do-re-mi, stretol svoju najnovšiu ženu, Moniku Fialovú, ktorá bola v úlohe súťažiacej a mala len 17 rokov. Preskočila iskra, ktorá opäť vyvrcholila po rokoch randenia manželstvom a dokonca aj spoločným potomkom, ktorého sa Pavlovi podarilo splodiť v 65-tich rokoch. Nuž darmo, niekdajšieho lámača ženských sŕdc v sebe princ jednoducho nezaprie... 

Čítajte tiež: Deväť zaujímavostí, ktoré ste zrejme o manželke Karla Gotta ani len netušili: Z jej záľuby vám naskočí husia koža

- Najčítanejšie -