Presunúť na hlavný obsah

Nie každý ťa bude v živote milovať, musíš začať sám od seba: Ak pochopíte toto pravidlo, váš život naberie iný smer

Zábava

Prešli ste si neúspešnými vzťahmi, či stále čakáte na niekoho, kto vás bude milovať a neviete, kde je problém? Možno ste sa ocitli v slepej uličke, z ktorej sa musíte dostať von a nepomôže vám nikto iný, len vy samy.

Ak ste si už viackrát v živote položili otázku, prečo vám vaše vzťahy nevychádzajú a stále neviete prísť na správnu odpoveď, možno ju nájdete práve teraz. Ste sklamané zo všetkých neúspešných vzťahov a nechápete, prečo nemôžete byť šťastné a milované? 

Mohlo by vás zaujímať: Karmický rok 2017: Tento rok bude dosť turbulentný, ale najmä plný prekvapení a výziev

Začnite od seba

Najlepšie, čo môžete urobiť je začať od seba. Zamyslite sa, prečo vám vzťahy nevychádzajú, aj keď sa snažíte na maximum. Dávate človeku lásku, oporu a nehu, ale nič z toho sa vám nevráti, pokiaľ tu lásku nedáte aj sebe. Základným pravidlom, ktoré si neuvedomujete, je milovať samú seba. Reč je o schopnosti mať sa úprimne rád a vážiť si svoju osobnosť. 

Energia

Ak máte deň, keď sa necítite príťažlivá, pekná či sama sebou, aj vaše okolie to cíti. Vaše vyžarovanie dokáže napovedať omnoho viac, ako si myslíte. Práve preto, ak máte dobrý deň, čerstvo umyté vlasy a nové šaty, aj ľudia okolo vás sú hneď milší a zdvorilejší. Je to veľmi jednoduchá matematika, ktorá je ľahká na pochopenie a  trochu zložitejšia v praxi. Ak sa však naučíte ovládať túto energiu a začnete sa mať úprimne rada, uvidíte, aké zmeny sa začnú diať.

Láska 

Hovorí sa, že čo v živote dáte, to sa vám vráti. Inak tomu nie je ani pri láske, ktorú očakávate od partnera, či priateľov. Neznamená to však, že sa máte hneď rozdať a otvoriť svoje srdce. To je chyba, ktorú ste robili doteraz a vďaka nej ste sa ocitli v začarovanom kruhu. Lásku musíte dať v prvom rade sebe až potom niekomu inému. Naučte sa milovať vaše hodnoty, vzhľad či vlastnosti a láska sa k vám vráti späť.

Dôvera

Ak ste doteraz žili v neúspešných vzťahoch a zlá skúsenosť striedala druhú, je načase, aby ste to zmenili. Myslite na to, že nič nie je možné ak nezmeníte stav, ktorý k sebe cítite. Strach, nedôvera a sebaľútosť vám v ceste za láskou nepomôžu. Nájdite v sebe pozitívne stránky a verte v seba a svoje schopnosti.

Jedinečnosť

Uvedomte si, že ste jedinečná osoba a nikto na svete nie je ako vy. Unikát je len jeden a to je vašou najväčšou silou. Nesnažte sa byť ako niekto iný, ale snažte sa len o tú najlepšiu verziu seba samého. Venujte svoj čas na sebazdokonaľovanie a tešte sa z toho. Láska k sebe samému môže byť ťažkou skúškou vašej osobnosti, ale výsledok stojí za to.

Inšpirujte sa: V živote sa musíte spoliehať sám na seba: Naučte sa neočakávať pomoc od ľudí a bude sa vám žiť lepšie!

- Najčítanejšie -