Presunúť na hlavný obsah

Má váš partner túto vlastnosť? Práve ona predurčuje, či vás dokáže uspokojiť aj v posteli

Partnerské vzťahy

Nebude to o žiadnom sexepíle, či veľkých svaloch. Aby to fungovalo aj v posteli, váš partner by mal mať túto vlastnosť.

Muži si občas chybne myslia, že dokonalé telo, či sebavedomé správanie je alfou a omegou intímneho života. Hoci aj tieto aspekty patria medzi veci na ktorých záleží, tentokrát sa tajomstvo skrýva inde.

Prečítajte si: Po všetkých hádkach sa Peter nášho manželstva pomaly vzdával: Jedna otázka to však celé zvrátila

Zmysel pre humor

Pre ženy nie je nič lepšie ako to, keď ich partner dokáže rozosmiať. Vďaka tomu sú uvoľnenejšie, viac sa odviažu a v konečnom dôsledku sa toľko neriešia. Partner, ktorý vás dokáže rozosmiať, vás podľa viacerých výskumov dokáže aj lepšie uspokojiť. Intímny život a samotný sex tak naberú iný rozmer.

Aj keď chcú ženy vyzerať v posteli a všeobecne pre partnera čo najlepšie, napriek tomu, potrebujú pri sebe človeka, ktorý neupozorňuje na ich nedokonalosti, ale s ktorým sa cítia krásne, výnimočné a hlavne milované. Väčšinou muži so zmyslom pre humor sú aj vo vzťahoch, či manželstve uvoľnenejší a ich manželky v sexe spokojnejšie. Menej stresu v osobnom živote, znamená aj vyrovnanejší vzťah v ktorom sex nie je vnímaný ako povinnosť, ale vášnivá súčasť života.

Mohlo by vás zaujímať: Táto povahová črta vám zabezpečí šťastný a vyrovnaný vzťah: Ak sa ňou budete riadiť, partner vás bude obdivovať

Ak máte pri sebe takéhoto partnera, váš intímny život je lepší, pestrejší a samotné uspokojenie jednoduchšie.

- Najčítanejšie -