Presunúť na hlavný obsah

Viete, ako zaujať pomocou dymového líčenia? Inšpirujte sa výberom očných paliet, ktoré vám vykúzlia sexi pohľad

Krása

Oči sú dôležitým bodom pri večernom líčení. Pomocou správnych očných tieňov si budete vedieť vykúzliť neodolateľný pohľad a byť hviezdou večera.

Inšpirujte sa paletami očných tieňov, ktoré dokážu vykúzliť váš vysnívaný look a zažiarte ako modelky na prehliadkových mólach.

Mohlo by vás zaujímať: Ružový očný tieň je horúcim trendom tejto sezóny: Novinku v líčení si zamilovali aj svetové celebrity

Hnedé oči a svetlé vlasy

Ak máte tmavé oči a svetlejší odtieň vlasov, tento beauty trend je rozhodne pre vás. Pomocou očných tieňov značky Maybelline si vyčarujete dokonale dymové líčenie, vhodné na večierok či významnú udalosť. Nebojte sa použiť očný tieň na spodné viečka namiesto ceruzky a vytieňovať si nim líniu, ktorá vám opticky zväčší oko.

Hnedé oči a tmavé vlasy

Ak máte kombináciu tmavých oči a vlasov ako herečka Lily Collins, môžete staviť na jemnejšiu verziu dymového líčenia. Tvár značky Lancome nedá dopustiť na paletu očných tieňov, kde nájde všetky farebné odtiene, ktoré potrebuje. Jemné odtiene ružovej striedajú studená hnedá a vy si určite prídete na svoje. 

Modré oči a plavé vlasy

Kombinácia modrých očí a blond vlasov jej ako stvorená pre fialové odtiene. Hviezdny pohľad svetovej modelky môžete vykúzliť pomocou očnej palety značky Avon. Dostupná značka ponúka skvelý výber rôznych farebných odtieňov. Vyskúšajte dymové líčenie a zažiarte ako Cara Delevingne.

Inšpirujte sa: Prirodzené líčenie, v ktorom dominuje husté obočie: Naturálne farby v nude odtieni sú stále hitom

Modré oči a tmavé vlasy

Ak patríte k ženám, ktoré majú kombináciu modrých očí a tmavých vlasov, môžete využiť sexi dymové líčenie, s ktorým zvýraznite váš pohľad. Inšpirujte sa paletou očných tieňov značky Guerlain a vyčarte si neodolateľný pohľad ako modelka Sara Sampaio. 

 

- Najčítanejšie -