Ak vaše manželstvo začalo takto, zbystrite: Je možné, že vám to dlho nevydrží

To, ako sa váš vzťah, či manželstvo začalo ovplyvňuje viac, ako si viete predstaviť. Ak to začalo takto...

Ako ste na tom vy sama?

Ako ste na tom vy sama?

Zdroj: Profimedia

Niekedy si myslíme, že uzatvorením manželstva máme vyhraté. V niektorých prípadoch to tak je, kým v iných rozhoduje o dĺžke trvania vzťahu jedna podstatná vec.

Prečítajte si: Táto povahová črta vám zabezpečí šťastný a vyrovnaný vzťah: Ak sa ňou budete riadiť, partner vás bude obdivovať

Láska a vzťahy nikdy neponúkali a ani dnes neponúkajú žiadnu záruku. Niektoré vydržia, iné neprežijú ani krátke obdobie. Ak ste však začali s vašim partnerom takto, zbystrite. Môže to totižto skončiť rovnako.

Začínali ste ako jeho milenka

Milenka, či žena, ktorá muža prebrala inej nemá v konečnom dôsledku žiadnu záruku, že ona bude jeho poslednou. Hoci sa na prvý pohľad môže zdať, že práve ona je víťazkou, častokrát je to úplne inak. Pravdou je, že muž, ktorý dokáže podviesť svoju partnerku, či manželku, dokáže spraviť to isté aj vám. Možno nie hneď, ale časom určite. Hovorí sa, že ak je muž schopný podviesť raz, spraví to znova. Práve vtedy keď to nebudete vôbec čakať. Nevera nie je žiadna diagnóza, ale naše vlastné rozhodnutie. Ak nemáme zásady dnes, je len ťažké predstaviť si, že ich budeme mať zajtra, či o mesiac. 

Táto skutočnosť je na jednej strane akousi nádejou pre podvedené ženy, ale tiež výstrahou pre ženy, ktoré nemajú problém podviesť a stať sa milenkou. Pokušenie je všade okolo nás a skutočne veľké pre každého, len niektorí sa dokážu aj ovládať. 

Čítajte aj: 5 typov žien, ktoré sú tretím človekom vo vzťahu: Zbystrite pozornosť, ak sa okolo vášho muža jedna taká točí!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba