Vyhrajte dokonalé valentínske vyznanie lásky s ALO diamonds

Lásku je potrebné hýčkať a starať sa o ňu. Vyznanie lásky na Valentína prostredníctvom diamantového šperku zostane navždy zachované v pamäti i v srdci ženy. Hodnota šperku je navyše rovnaká ako je aj láska večná. Ligotajúci sa kúsok dokonale zvýrazní krásu ženy, ktorá si pri každom pohľade na šperk spomenie na svojho vyvoleného.

Vyhrajte dokonalé valentínske vyznanie lásky s ALO diamonds

Vyhrajte dokonalé valentínske vyznanie lásky s ALO diamonds

Zdroj: PR

Sviatok všetkých zamilovaných so sebou každoročne prináša otázku, čo by potešilo milovanú osobu. Pri výbere toho pravého valentínskeho darčeka sa inšpirujte ligotavými kúskami z klenotníckej dielne ALO diamonds, ktoré v sebe snúbia štýl, nadčasovosť a špičkové spracovanie. Vyberať si môžete z pestrej palety skvostných šperkov, ktoré zdobia diamanty, drahokamy či perly vsadené do bieleho, žltého či veľmi trendy ružového zlata.

Vyhrajte štýlový náhrdelník Penelope od ALO diamonds v bielom zlate s originálnym príveskom v tvare srdca osadeným pravým diamantom v hodnote 340 eur! Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku a ligotavý klenot môže byť váš. Napovedá: správnu odpoveď nájdete na www.alo.sk v histórii značky.

Takto sa výherkyňa tešila z darčeka, ktorý si osobne prevzala v butiku ALO diamonds

Súťaž

Súťažná otázka: Kedy oslavoval klenotnícky ateliér ALO diamonds 20. výročie svojej tvorby?

c.) v roku 2015

Súťaž bola ukončená 12.02.2017 23:59:17. Výherkyňa bude kontaktovaná telefonicky.

Výherkyňa:

Viera Ondrovičová, Bratislava

Blahoželáme!

Foto:
Alo Diamonds
Zdroj:
PR článok

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba