Pribúdate na váhe a neviete prečo? Pociťujete aj ďalšie zmeny?

Ste vo vekovej kategórii 40+ a zrazu sa u vás prejavuje nadmerné potenie, priberanie na váhe alebo zmeny nálad? Netrápte sa tým. Toto všetko, a ešte mnohé ďalšie príznaky sú dôsledkom zmeny hladiny hormónov vo vašom tele. Odborne sa tomu hovorí menopauza, klimaktérium alebo hovorovo prechod. Aj s týmito prirodzenými fyziologickými pochodmi sa však dá niečo robiť. Poradíme vám, ako na to.

Zdroj: PR

Prečo prechádzate menopauzou? Kto za to môže?

V živote ženy ide o veľmi náročné obdobie. Je to však prirodzený vývoj, ktorý nebude trvať večne. Výskumy ukazujú, že tento proces začína už po 40tom roku. Ide o tzv. Perimenopauzu. Samotná menopauza nastupuje u žien v Slovenskej republike okolo 50. Toto je ovplyvnené aj dedičnými dispozíciami. Preto majte na pamäti, že u vás sa môže objaviť menopauza pokojne aj skôr alebo neskôr. V tomto období vaječníky produkujú čoraz menej vajíčok vhodných na oplodnenie. Všetko je ovplyvnené ženským hormónom estrogénom. Vďaka tomu dochádza k pozvoľnému zníženiu plodnosti ženy a nastávajú problémy, ktoré vám môžu znepríjemňovať život. Ide najmä o naberanie váhy, návaly tepla a zmeny nálad.

Viac informácií na Bellasin.info

Čo všetko vás môže trápiť?

Problémy, ktoré ženy sprevádza pri období menopauzy, nie sú jednoduché. Žiadnej žene nie je príjemné, ak sa začne nadmerne potiť, a to aj v zime, kedy k tomu nie je dôvod. Alebo keď trávia hodiny v posilňovni, dáva veľké peniaze výživovým poradcom a stále kilá nejdú dole. S tým prichádzajú aj problémy so spaním a náladovosť. U niektorých žien sa objavujú aj bolesti hlavy. Je potrebné si už na začiatku priznať, že ide o nástup menopauzy, čo nemusí byť po psychickej stránke úplne jednoduché. Čím skôr sa s tým zmierite, tým rýchlejšie toto obdobie prijmete s ľahkosťou a zistíte, že všetko sa dá riešiť. Majte na pamäti, že nie ste prvá žena v prechode a hlavne, že za vaše problémy nemôžete. Stačí vyrovnať hormóny!

Viac informácií na Bellasin.info

Nevešajte hlavu. Máme riešenie!

Fytoestrogény! Áno, to je to, čo by vám malo pomôcť. Ide o čisto prírodné látky, ktoré majú estrogénové účinky. Medzi najsilnejšie zdroje fytoestrogénov patrí Červený ďatelina, Ľan siaty či Sója. Je to náhrada hormonálnej liečby, ktorú by vám predpísal váš gynekológ. Dokážete si teda pomocou prírodných prípravkov dodať a vyrovnať estrogény vo vašom tele. A práve to má za následok zmiernenie prejavov menopauzy. Kvalitné doplnky stravy však myslí aj na to, že v tomto období rednú kosti. Preto je vhodné, aby doplnok stravy obsahoval aj vápnik. A ako bonus vie špeciálne vyvinutý prípravok pre ženy po 40tce chrániť prsia a vaječníky pred oxidačným poškodením. Aký produkt si vybrať?

Kúpiť teraz na Drmax.sk

Bellasin balance 40+ poskytne okamžitú úľavu!

Novinka Bellasin balance 40+ má inovované zloženie pre ten najlepší účinok. Ide o prípravok špeciálne vyvinutý pre ženy po 40. Obsahuje fytoestrogény z Červeného ďateliny, ľanu siateho a Sóje a adaptogény z Rozchodnica v kombinácii s termogénnymi látkami z guarany, Zeleného čaju a L-karnitínu. Guarana sa používa k podpore metabolizmu tukov a potláča pocit hladu. Extrakt zo zeleného čaju s EGCG pomáha spaľovať tuk a brániť jeho hromadeniu. Zelený čaj pomáha chrániť prsia a vaječníky pred oxidačným poškodením. Doplnok stravy Bellasin balance 40+ obsahuje aj nevyhnutný Vitamín D a Vápnik pre pevné kosti. Využite teraz akciu 90 + 30 cps. s 15 dňami užívania ZADARMO teraz v lekárňach a v eshopoch za zvýhodnenú cenu od 28,90 €.

Kúpiť teraz na Drmax.sk

- reklamná správa -

Foto:
Bellasin
Zdroj:
PR článok

Vysetrenie.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba