Presunúť na hlavný obsah

Aký je Justin Timberlake otec? So svojou láskou Jessicou nedajú dopustiť vo výchove syna na túto dôležitú vec

Zahraničné celebrity

Justin a Jessica tvoria pár už dlhých 10 rokov a aj napriek tomu, že si prešli niekoľkými rozchodmi dnes priam prekypujú šťastím a láskou k svojmu vyše ročnému synčekovi Silasovi. Ako však rodičovské povinnosti zvláda samotný Justin?

Práca v kuchyni na plný úväzok

Justin je nielenže výborný spevák a herec, ale aj kuchár. Po narodení snyčeka Silasa sa svojej manželke Jessice snaží pomocť najviac, ako vie, a to aj čo sa týka prípravy jedla. Síce sa priznal, že má oveľa radšej pečenie ako varenie hlavných jedál, aspoň si s krásnou Jessicou dokážu úlohy v kuchyni dokonale rozdeliť.

Treba uznať, že mu to v kuchyni naozaj pristane, o tom niet pochýb.

Mohlo by vás zaujímať: Justin Timberlake a Jessica Biel si súkromie strážia: Takúto výchovnú metódu zvolili pri ich synčekovi

Projekty odrazu nadobudli iný rozmer

Justin sa nechal počuť i v otázke natáčania nového singlu Can’t Stop the Music k animovanému filmu Trolls. Ten totiž tvoril s myšlienkou na svojho syna, ktorý už teraz nedokáže z detského filmu odtrhnúť oči a vždy, keď počuje Justinovu pieseň v rádiu ihneď rozpozná ockov hlas.

Justin priznal, že ho rodičovstvo neuveriteľne poznačilo. Snaží sa tvoriť veci, na ktoré by mohol byť patrične hrdý, a ktoré odovzdajú niečo i jeho synovi. Sám je totiž najviac pyšný práve na svojho Silasa a na krásnu rodinu, ktorú spoločne s Jessicou vytvorili. Otcovstvo ho zmenilo nielen ako osobu, ale i ako umelca samotného. Sám totiž tvrdí, že by niektoré piesne bez narodenia svojho syna nikdy nezložil.

Prečítajte si: Hollywoodske bábätká, ktoré sa rozhodli prísť na svet v roku 2015: Z ktorých celebrít sú dnes už pyšní rodičia?

Malý Silas odmalička počúva ockove hity

Už vo svojom útlom veku sa malý Silas môže pochváliť geniálnym hudobným vkusom. Okrem Steveho Wondera vraj totiž nedá dopustiť ani na žiadnu z piesní svojho slávneho otca. Keďže Justin s Jessicou sa snažia svojho syna hudobne čo najviac vzdelávať, Justinove pesničky sú bežnou súčasťou ich domácnosti. Jessica totiž zastáva názor, podľa ktorého si takto ich syn oveľa jednoduchšie zvykne na fakt, že je jeho ocko slávny a možno sa nakoniec vyberie i v jeho šľapajách.

Inšpirujte sa: Najkrajší pár na tohtoročnom Oscarovi: Herečka po boku speváka doslova žiari a platí to aj opačne!

Jessica ho plne podporuje

Oporu hľadá Justin hlavne vo svojej, rovnako talentovanej, manželke. Jessica svoju úlohu mamičky zvláda, takpovediac, bravúrne a zároveň sa snaží Justina podporovať najviac, ako len vie.

Neprehliadnite: Spievajúci sexsymbol ukázal syna, ktorého má s hollywoodskou herečkou: Juj, to je ale rozkošné bábo!

Sama totiž vie, aké dôležité je popri rodine a synovi zostať sám sebou a robiť to, čo samotného človeka robí naozaj šťastným.

Inšpirujte sa: Celebritné rozchody, ktoré otriasli Hollywoodom: Niektoré dvojice šokovali, od iných sa nedalo čakať nič iné!

Páči sa vám rodinka Justina Timberlakea a Jessicy Biel?

spolu hlasovalo 322 ľudí

Áno
319
Nie
3