Presunúť na hlavný obsah

Modrá blúzka bude nasledujúce dni v kurze: Takto jednoducho ju zvládnete skombinovať s ostatnými vecami

Móda

Nebeská modrá je vo všeobecnosti veľmi obľúbenou farbou, tentokrát v inom duchu. Je modernejšia, minimalistickejšia a srdcia si tak získala u žien, ktoré nemajú rady prvoplánovosť.

Modrá v tomto ponímaní nebude taká romantická, na akú sme zvyknutí. Buď bude v strohej línii alebo s využitím volánov. Tie sa na prvý pohľad môžu zdať ako veľmi “sladké”, rozdiel vo vnímaní diktujú jeho nositeľky. Ide o silné, nezávislé a sebavedomé ženy. Spojenie charakteru a čŕt romantického štýlu vytvára jedinečný dojem. 

Prečítajte si: Najzaujímavejšie outfity z fashion weeku v New Yorku: V módnych štýloch preferovali odtiene béžovej

Be classy

Dovolím si tvrdiť, že odtiene tejto modrej pristanú niektorým ženám viac ako samotná ikonická biela košeľa. Modrá blúzka je akýmsi refreshom tej bielej, v prípade, že zatúžite na chvíľu po zmene. Výborne sa hodí k modrým džínsom, rovnako dobre vyzerá aj v kombinácii s krémovou. 

Mohlo by vás zaujímať: Čelenka ako módny doplnok. Horúca vychytávka z prehliadkových mól, ktorá vám dodá ženskosť!

Majsterka v údávaní trendov vysokej módy, Victoria Beckham nám nedávno dokázala, že modrá košeľa a horčicovo ladené nohavice dokážu vyčarovať skutočne outfit za povšimnutie. Táto dáma sa nebojí experimentovať a to jej prináša vytúžené ovocie, alebo úspech na módnej scéne.

Pokiaľ ide o strohé, čisté a jednoduché strihy košieľ, tie ladia s moderným formálnym štýlom. Volánovité prevedenia chytia šmrnc, ak ich oblečiete s džínsami. Výborne vyzerajú aj košele s pásikami, teda modro-biele tenké pruhy. 

Inšpirujte sa: Tipy na skvelé outfity, ktoré si môžete obliecť na romantickú večeru s mužom: Inšpirujte sa naším výberom

Modrá farba nechá v tomto období krásne vyniknúť tvár ženy a dodá jej na rozjasnení. Týmto kúskom by ste mali jednoznačne oživiť svoj šatník. Hodí sa k čomukoľvek a veľkosť typu pánskej košele alebo oversized, je v kontraste s úzkym spodkom rovnako inšpiratívny

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus