Presunúť na hlavný obsah

Najvernejšie typy žien sa narodili v týchto znameniach: Levice vás obklopia vášňou, s citmi Račice sa nezahrávajte

Partnerské vzťahy

Samozrejme, že sa ženy ako neverníčky nerodia, znamenie však ich osud v otázke monogamie ovplyvňuje viac ako si myslíte...

Račice veria v pravú lásku

Ženy narodené v znamení Raka potrebujú cítiť lásku a ešte viac ju potrebujú rozdávať. Nenávidia pocit samoty a na svojho partnera sa dokážu naozaj silno upnúť. Preto je pre ne nevera pojmom takmer neznámym a ťažko by ste medzi nimi hľadali neverníčky.

Inšpirujte sa: Tieto typy žien najčastejšie rozbíjajú rodinu: Dajte si pozor, možno sa niektoré z nich nachádzajú i vo vašej tesnej blízkosti

Na druhej strane však platí to isté. Keďže neveru nechápu a nepraktizujú, ani ju netolerujú, a to naozaj za žiadnych okolností. Ak podvediete ženy v znamení Raka, nečakajte odplatu. Jednoducho s vami skončia a neexistuje nič, čo by zmenilo ich rozhodnutie. Sú zásadové a verné, no to isté očakávajú i od svojej polovičky.

Levice sú ohnivé a podmanivé

Majú v sebe nespútanú vášeň a dokážu si ňou podmaniť nejdného muža. Ak si však vyberú toho svojho, neexistuje nič, čo by ich zastavilo alebo odpútalo od myšlienok len naňho. Levice veria, že ten pravý existuje v živote každej ženy a ak ho raz nájdu, len tak ľahko sa ho nevzdajú. Preto v ich prípade nevera vonkoncom neprichádza do úvahy.

Ak sa aj občas nebodaj pošmyknú, neodkážu s pocitom viny dlhodobo existovať a takmer okamžite sa k podobnému prečinu priznajú. Môže sa však stať i to, že stratia dôveru v samy seba a vo svoje zásady.

Panny potrebujú stabilitu

Ženy narodené v znamení Panny potrebujú poriadok nielen v domácnosti, v kuchyni či v šatníku, ale i vo vzťahu. Práve preto nie sú nikdy ženami, ktoré by úmyselne ťažko budované osobné šťastie sabotovali. Je síce pravda, že občas majú tendenciu byť až prehnane žiarlivé a podozrievať partnera z vecí, ktoré nemajú žiaden racionálny základ, rady si však strážia svoje územie a vernosť, na ktorej si zakladajú, očakávajú i od svojho partnera.

Neprehliadnite: Sedem vecí, ktoré si muži na dnešných ženách všímajú najviac hneď po vzhľade

Ak ste preto vo vzťahu s Pannami, nemusíte sa báť nečakaných a nanajvýš nepríjmených prekvapení, zahrnú vás totiž vášňou a láskou, aká sa len ťažko hľadá.

Škorpiónky vyžadujú úplnú oddanosť

Nežné pohlavie v znamení Škorpióna dokáže mužom len ťažko odolať, ak sa však zamiluje, miluje naozaj oddane. Nevera je pre ne absolútne neprebádaná oblasť, o ktorú nejavia takmer žiaden záujem. Priamo v ich charaktere je totiž zakotvené pravidlo absolútnej oddanosti a snahy posúvať vzťah stále na vyššiu úroveň.

Ak však túžite po vzťahu so Škopiónkou, nezahrávajte sa s jej citmi. Tak ako totiž dokáže oddane milovať, dokáže i skutočný úder dvojnásobne vrátiť.

Prečítajte si: 7 vecí, ktoré vám unikajú, keď si myslíte, že je vám muž neverný: V skutočnosti sa za tým skrývajú tieto vaše vlastnosti

Ženy v znamení Kozorožca milujú verne a hlboko

Partnerky, ktoré sa narodili v znamení Kozorožca už od pradávna hľadajú vzťah, v ktorom budú môcť svoj cit a náklonnosť prejaviť naozaj na sto percent. Ak nájdu toho pravého, dokážu ľúbiť naozaj hlboko a vrúcne, preto u nich nevera neprichádza do úvahy a ostatní muži, akokoľvek príťažliví alebo šarmantní, nemajú žiadnu šancu.

Treba si ich však vážiť a každý deň im prejavy náklonnosti vracať späť. Kozorožci totiž ľahko prepadnú pocitu menejcennosti a beznádeje.

Myslíte si, že vernosť ženy je do veľkej miery ovplyvnená znamením?

spolu hlasovalo 953 ľudí

Áno
166
Nie
787

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe