Presunúť na hlavný obsah

Športujte a buďte sexi! Ako vyzerať skvele, aj keď sotva lapáte po dychu?

Fitness

Tiež sa vám niekedy tak strašne nechce do športovania? Pritom ste potom šťastné, že ste sa nakoniec prekonali? Môžu za to endorfíny, ktoré sa nám vyplavujú do krvi v priebehu telesnej aktivity. Sú to látky podobné narkotikám a ako je známe – narkotiká blokujú bolesť a vyvolávajú pocit extrémneho blaha. Tieto nám ale neubližujú, naopak! Vyberte si druh športu, ktorý bude vo vašich silách a vybavte sa vhodnou bielizňou. Začnite od spodnej vrstvy.


Keď väčšie prsia prekážajú

Poradíme vám: pokiaľ máte väčšie prsia, noste športovú podprsenku aj pri tých najjednoduchších pohybových aktivitách. Zabránia nenávratnému natiahnutiu prsného väziva. Športová podprsenka Sassa udrží vaše prsia na správnom mieste. Poskytuje stredný stupeň stiahnutia MID SUPPORT, je ideálna na cyklistiku, in-line korčule, jogging, lyžovanie alebo spinnig. A navyše je krásna.


Gepard behá rýchlosťou až 120 km za hodinu!

Zabudnite na staré tepláky, zaobstarajte si legíny. Zaistia vám komfort pri akomkoľvek pohybe. Legíny Irbis nikde netlačia, neťahajú, či už sa rozhodne pre beh, bicyklovanie alebo kickbox. Ich strih navyše opticky zužuje nohy a boky. V legínach s gepardím vzorom čoskoro dosiahnete aj vy jeho ladnosti v pohybe!


Viete, že bavlnu tvorí z 90% celulóza a zvyšok sú prírodné vosky a tuky s vodou?

Legíny doplňte bavlneným tričkom, ktoré je nielen príjemné na tele, ale aj dobre vyzerá. Bavlna je nadčasový materiál, ktorý bude vždy obľúbený, znášajú ho dobre aj alergici a ľudia s citlivou pokožkou. Biele tričko Summer alebo jemne ružový variant Summer Pink vám odvedie dobrú službu. Okrem toho obidve farby pristanú ako blondínkam, tak aj tmavovláskam.


Buďte v suchu aj pri námahe

V teplých dňoch siahnite po tielku so systémom Dry Control. Má veľkú priedušnosť, ideálne odvádza pot a udrží vás v suchu. Slim fit strih a americké prieramky ženám pristanú! Zdôrazňuje tiež ženské krivky. Vyberať môžete z mnohých sýtych odtieňov.


Chytajte rekordy, nádchu chytať nemusíte!

Pokiaľ sa ochladí, je dobré myslieť na vrchnú vrstvu, ktorá vás zahreje. Ľahká fleecová mikina Minty vám presne takú službu preukáže. Svieža farba mätovej zelenej je mladistvá a pristane každému farebnému typu. Navyše ju nemusíte použiť len pri športe, ale pokojne ju zaraďte medzi bežné civilné kúsky.
 

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -