Presunúť na hlavný obsah

Vieme, prečo Zuzana Haasová vyzerá tak dobre

Krása

Kým väčšina z nás vyzerá po zime unavene a sklesnuto, slovenská moderátorka, speváčka, spisovateľka, režisérka, divadelná, dabingová a televízna herečka Zuzana Haasová v poslednom čase vyzerá naozaj výborne. Čím to je nám prezradila ona sama. „Po zime máme všetci veľmi dehydratovanú pleť, ženy i muži bez rozdielov. U mňa to platí dvojnásobne, keďže som diabetička. Pre mňa je najlepším riešením ísť do Inštitútu estetickej medicíny v Pezinku a nechať si poradiť, čo s tým“, vysvetľuje Zuzka.

MUDr. Alena Pallová, majiteľka IEM, potvrdzuje, že: „Proces starnutia pleti býva žiaľ nezvratný a nevyhne sa mu žiadna žena ani muž. Hlavnými príčinami, prečo pokožka stráca rokmi pružnosť, prirodzený lesk a sviežosť, je nielen nadbytok oxidantov, ale i postupná strata kyseliny hyalurónovej. Tá sa síce vyskytuje prirodzene v každom ľudskom organizme, no časom strácame až 2/3 z jej celkového množstva. Vo veku 35 rokov sa tak hrúbka pokožky stenčuje v priemere o 22%, v dôsledku čoho býva pleť dehydrovaná, krehká a so zníženou elasticitou. Ak pozorujete už dlhšiu dobu, že vaša pokožka čelí rôznym nevítaným zmenám a rady by ste tento proces spomalili, máme pre vás riešenie v podobe vitamínovej mezoterapie TEOSYAL Redensity [I] Beauty Booster .“

Odborná starostlivosť, ktorú si zaslúžite

Produkt TEOSYAL Redensity [I] Beauty Booster má jedinečné a patentované zloženie, ktoré obsahuje vysokú koncentráciu prirodzenej nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej + kombináciu antioxidantov, aminokyselín, minerálov a vitamínu B6, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pleti. Vyhladzuje jemné vrásky na tvári, krku i v dekolte. „Ak je vaša pleť mdlá, strhaná a bez života, či už v dôsledku vonkajších vplyvov alebo stresových životných situácií, odporúčam absolvovať toto vitamínové ošetrenie. Komplimenty a otázky ako to robíte, nenechajú na seba dlho čakať“, dodáva s úsmevom Zuzka.

Ako ošetrenie prebieha?

Ošetrenie je pritom maximálne jednoduché. Malé množstvá Redensity [I] sú aplikované drobnými vpichmi veľmi tenkou ihlou povrchovo do kože (prípadne podkožia okolo vrások) rovnomerne, do celej ošetrovanej oblasti. Týmto spôsobom kyselina hyalurónová a ostatné zložky Redensity [I] pôsobia priamo vo vnútri kože. Výsledkov sa dočkáte bezprostredne po prvej aplikácii – pleť je na pohľad zdravšia, menej vráskavá, pružnejšia a žiarivejšia.

Koľko ošetrení je potrebné absolvovať?

Pre optimálny výsledok sa odporúča absolvovať tri ošetrenia v 3-týždňových intervaloch pre okamžitý a kumulatívny efekt. Samotná herečka si po zime dopriala túto kúru, ktorá pre niekoho môže byť kvôli strachu z ihiel nepríjemná. To však u Zuzky naplatí: „Nakoľko si od malička pichám inzulín, so strachom ani s bolesťou nemám absolútne žiadny problém. Výsledok vás presvedčí, že prekonať strach sa naozaj oplatí.“ Pre udržanie výsledku postačí už iba jedno ošetrenie tri razy ročne.

FOTOGALÉRIA

 

Mezoterapeutická revitalizačná omladzujúca metóda, určená všetkým vekovým kategóriám ako prevencia starnutia vďaka extrémnej dávke výživných látok priamo do pokožky. Mnohopočetnými mikrovpichmi sa intradermálne aplikuje sterilný roztok plný aminokyselín, antioxidantov, minerálov, vitamínu B6 a nezosieťovaná kyselina hyalurónová s koncentráciou 15 mg/ml.

„TEOSYAL Redensity [I] Beauty Booster je pre moju pleť tým pravým ošetrením. Takisto nedám dopustiť na kyslíkové ošetrenia v IEM, Oxygenesis a OxyGeneo+. Tie absolvujem raz týždenne.“: prezrádza svoj recept na krásnu pleť Zuzana Haasová.

Vaše skúsenosti hovoria za všetko: TEOSYAL Redensity [I] Beauty Booster - zlepšenie kvality pleti potvrdené klientmi:

*Prežiarenie … pochvaľuje si 60% klientov

*Elasticita … pochvaľuje si 56% klientov

*Štruktúra … pochvaľuje si 59% klientov

*Hydratácia … pochvaľuje si 61% klientov

91,7 % ľudí bolo spokojných s ošetrením

Takmer 92% respondentiek je pripravených ošetrenie si zopakovať a viac ako 90% žien ošetrenie jednoznačne odporúča

 

Zuzana sa o svoju pleť príkladne stará. Tvárové kyslíkové ošetrenia absolvuje v IEM pravidelne.

O Inštitúte estetickej medicíny

Inštitút estetickej medicíny je špičkové medicínske zariadenie vedené primárkou MUDr. Alenou Pallovou. Poskytuje široké spektrum zákrokov z oblasti korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie hmotnosti, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie a ďalšie služby v oblasti krásy a zdravia. Zákroky prostredníctvom najmodernejšieho technického vybavenia realizuje MUDr. Alena Pallová alebo MUDr. Lucia Drahovská a skúsený tím zdravotníckeho personálu IEM. O kvalitách služieb IEM sa presvedčilo už mnoho známych osobností  nielen z mediálneho prostredia.

 

Viac o IEM nájdete na stránkach: www.iem.sk, www.vekjelencislo.sk, www.facebook.com/InstitutEstetickejMediciny  ako aj na Instagrame @institutestetickejmediciny.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -