Presunúť na hlavný obsah

Kvetinové afrodiziakum - vyberte si parfum podľa osobnosti

Zábava

Svoju osobnosť nevyjadrujeme len šatami a mejkapom, ale aj výberom nášho obľúbeného parfumu. Správne zvolená aróma dokáže divy – ak ladí s vašim charakterom, budete sa celý deň cítiť príťažlivo a sebavedomo. Ktorá je tá vaša? Nevyberajte si v parfumérii len podľa momentálnej nálady – stavte na vôňu, ktorá najlepšie ladí s vašim typom osobnosti!

Pravá dáma

Ak patríte medzi decentné, štýlové a skôr konzervatívne ženy, ktoré nadovšetko milujú kvalitu, pristane vám elegantný dámsky parfum s jemne citrusovým a drevitým nádychom. Na večer si zvoľte zmyselné, voňavé kvetinové afrodiziakum s rafinovanými tónmi vanilky, ylang-ylangu a jazmínu.

Ležérna bohémka

Máte svoj štýl, milujete cestovanie, hudbu, výtvarné umenie a všetko netradičné a svojské. Pristanú vám sladké a zároveň korenisté vône. Arómu ruží, orgovánu, horkého pomarančovníka a pačuli môžete doplniť jemným závanom bergamotu, škorice či tabaku.

Jemná víla

Milujete prírodu, pokoj, zvieratá a rastliny (hlavne kvety). Ste stelesnením ženskosti, so štipkou idealizmu. V obliekaní uprednostňujete romantický štýl, so svetlými farbami, čipkami a jemnými, splývavými materiálmi. Ideálny parfum pre vás bude ľahký a éterický – romantická vôňa konvalinky, fialiek, orgovánu, pivoniek, hyacintu či frézie je pre vás ako stvorená.

Akčná businesswoman

Patríte medzi ženy, ktoré neobsedia a musia stále niečo „riešiť“? Zastávate zodpovednú pozíciu v práci a chcete pôsobiť elegantne a zároveň sebavedomo, za každých okolností? Vyberte si výrazný parfum, kde dominuje vôňa jazmínu, magnólie, gardénie či neroli.

Pohodová športovkyňa

Namiesto lodičiek si radšej obujete tenisky a miesto kávičky s kamarátkou si po práci vybehnete do lesa so psom. Aktívny pohyb a zdravie sú pre vás prioritou. Obľubujete pohodlné oblečenie, ktoré vám nebráni v aktívnom pohybe. Najvhodnejším parfumom pre vás bude svieža, nevtieravá citrusová vôňa – vyskúšajte arómy, obsahujúce pomarančový kvet, mätu, bazalku, bergamot či ovocno-citrusový dámsky parfum so sviežou vôňou zeleného jablka.

Zvodná pôžitkárka

Viete si vychutnať západ slnka, hudobný koncert, horúcu čokoládu aj romantickú noc s vašim partnerom (ktorý sa s vami celkom určite nenudí). Vždy ste sama sebou, máte sa rada a doprajete si. Ste priateľská a otvorená, s výborným zmyslom pre humor. Vyberte si parfum, ktorý má optimistickú, sladkú a zároveň zvodnú arómu, napríklad zmyselný afrodiziakálny parfum, obsahujúci kaktusový kvet a ružu – symbol lásky a romantiky. Vhodné sú pre vás aj sofistikované vône, obsahujúce tóny jazmínu, sladkého drievka, vanilky, karamelu a škorice.

Pre všetky typy platí: vôňa je prinajmenšom tak dôležitá ako vaše oblečenie. Vyberte si taký dámsky parfum, ktorý vám každý deň zdvihne náladu, dodá radosť zo života a zlepší sebavedomie.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -