Presunúť na hlavný obsah

Zoznámte sa so zázračnou bielkovinou mladosti – morský Inca Collagen

Zdravie a relax

Nie je to botox, a predsa vám môže vyžehliť vrásky, ubrať pekných pár rôčkov, či dokonca pomôcť s nejedným zdravotným problémom. Kolagén, prezývaný aj zázračnou bielkovinou mladosti, totiž dokáže telu vrátiť to, čo vekom stratilo, či dokonca vymazať prvé vrásky.

Na rozdiel od botoxu je však kolagén pre naše telo tou úplne najprirodzenejšou, a dokonca základnou stavebnou substanciou! Doslova totiž vytvára štruktúru našich kostí, kĺbov a kože.

Dajte zbohom vráskam. Doplňte si kolagén!

A nielen to. Kolagén v našom tele funguje ako vnútorný elixír krásy. Kým ho máme dostatok, udržuje pleť mladú, pružnú a hydratovanú, vyhladzuje jej textúru a vyživuje aj všetky tkanivá, kĺby, vlasy a nechty. Akonáhle však prekročíme pomyslenú vekovú hranicu 25+, začne sa nám kolagén z tela pomaličky - potichučky vytrácať. Výsledkom je toľko obávaná strata elasticity kože, tvorba prvých vrások, či výrazné zhoršenie kvality vlasov a nechtov. Dobrá správa je, že hoci je tento proces úplne prirodzený, nie je nezvratný. Kolagén si totiž môžete (pravidelným vnútorným užívaním) doplniť, a vrátiť tak čas o pekných pár rôčkov aj bez ihiel a skalpela.

Nie je kolagén ako kolagén. Ako si vybrať ten správny?

Aby však chcete využiť omladzujúce účinky kolagénu vo váš prospech, radšej rovno zabudnite na drahé krémy, či kolagénové procedúry. Ani ten najväčší kozmetický zázrak vám v súboji s časom nepomôže, ak vášmu telu nedodáte kolagén tam, kde sa v tele tvorí - teda zvnútra! Vedeli ste, že kolagén si najúčinnejšie doplníte jeho pitím? Práve hydrolyzovaný morský kolagén, akým je aj unikátny, 100% prírodný morský Inca Collagen, sa totiž pitím najúčinnejšie dostane rovno do tenkého čreva. A odtiaľ priamo do krvného obehu a najhlbšej vrstvy kože (dermis), kde výdatne napomáha obnove kolagénových vlákien! Ak si vyberiete ten správny, vysoko koncentrovaný bio-aktívny morský Inca Collagen, počítajte s tým, že sa výsledky v podobne výrazne omladenej pleti, či viditeľne zdravších vlasov dostavia ešte skôr, ako by ste čakali.  

NÁŠ TIP: Ušetrite pri nákupe Inca Collagen až 8,30 €! Použite teraz zľavový kupón v hodnote 5€ a dopravu zadarmo.  Kliknite na www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001 

Len krémovať nestačí. Vyživujte pleť zvnútra!

Možno sa práve teraz pýtate: „A nebolo by jednoduchšie použiť kolagénový krém?“ Nuž, nebolo. Hoci kvalitným krémom môžete pleti dodať mnoho prospešných látok, kolagén jej dodať nedokážete. Zatiaľ totiž nebolo preukázané, že by bol krém schopný prestúpiť pokožkou až do takej hĺbky, kde sa tvorí kolagén. Molekula kolagénu je na to jednoducho príliš veľká! Navyše, starostlivosť „len na vonok“ môže byť úplne zbytočná v prípade, ak dlhodobo zanedbávate výživu zvnútra. Bio-aktívny morský Inca Collagen na rozdiel od krému nepôsobí len tam, kde ho práve natriete, ale tam, kde ho vaše telo práve potrebuje.

Jedno riešenie na 5 problémov. Takéto účinky má morský Inca Collagen!

Dokáže zázraky nielen s vašou pleťou, ale i celkovým zdravím. Presne také účinky má morský kolagén, pokiaľ ho užívate v tej správnej, pre telo využiteľnej „bio-aktívnej“ forme. Práve ten je najviac podobný ľudskému kolagénu, pretože naše telo s ním dokáže pracovať ako s vlastným!

Zázrak menom morský Inca Collagen: Takto zmení vašu pleť a telo!

  • Intenzívne hydratuje pokožku a omladzuje pleť
  • Vráti vašim vlasom zdravie, objem a lesk
  • Dostane vaše nechty do pôvodnej formy
  • Spevňuje hlboké vrstvy pokožky, a môže tak účinne zatočiť s celulitídou
  • Pozitívne vplýva na regeneráciu svalov a kĺbov pri športe

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe