Už poznáme výhercov súťaže o kartón vína na dámsku jazdu!

Ženy údajne telefonujú a smskujú viac ako muži – potvrdili to už aj nedávne prieskumy. Máme jednoducho väčšiu potrebu rozprávať sa, alebo ako by niekto iný povedal „klebetiť“. Pochopiteľne sa to ale netýka iba virtuálneho sveta. Stále sú totiž chvíle, ktoré prostredníctvom technológií nechceme ani nedokážeme zažiť. V čom sú klasické posedenia s kamoškou pri víne také výnimočné?

Zdroj: vitis galéria

„Volám ti“

Dnes je doba takzvaného „sústavného menenia plánov a dohadovania na poslednú chvíľu“. Vďaka mobilom môžeme osobe na druhej strane kedykoľvek zavolať alebo napísať a plány zmeníme podľa toho, ako nám to práve vyhovuje. Čo si však neuvedomujeme, že sa tak pripravujeme o radosť, ktorá súvisí s osobnými stretnutiami.

V časoch, keď ešte neexistoval telefón znamenala dohoda všetko. Dohodli ste si stretnutie deň alebo aj týždeň vopred, a to platilo. A čo bolo najdôležitejšie – tešili ste sa, čo nové sa od posledného stretnutia s kamoškou udialo. Posedenia pri víne sa stali akýmsi rituálom a únikom od všetkého, na ktorý sa oplatilo čakať. Aj vďaka tomu sa táto tradícia zachovala až dodnes.

Klebetenie nám prospieva

Je otázne, či technológie náš život menia k lepšiemu alebo skôr vyhrávajú ich negatívne stránky. Množstvo výskumov poukazuje na to, že mobilné zariadenia nám zhoršujú pamäť či sústredenosť a v neposlednom rade tiež kazia spánok.

Toto všetko však pri klasickom klebetení pri víne odpadá. A to hneď dvakrát! Podľa psychológov totiž pri klebetení stúpa v krvi hladina hormónu šťastia. Vďaka tomu nám výrazne klesá napätie a stres, ktoré nám počas dňa spôsobilo práve používanie technológii. Za druhé, víno, na rozdiel od mobilov, zlepšuje pamäť, zvyšuje IQ a dokonca v neskoršom veku znižuje riziko Alzheimerovej choroby či demencie.

Ktoré víno chutí najlepšie?

Celkový zážitok z posedenia dotiahne k dokonalosti výrazná chuť a osobitný charakter kvalitného vína. Jednou z možností sú naše odrodové vína Vitis Galéria. O ich jedinečnosti vypovedajú iskrivé chute, ale tiež umelecké etikety od mladých talentovaných maliarov. Vyskúšať môžete napríklad bielu klasiku Müller Thurgau, červený Cabernet Sauvignon a pre milovníčky ružového je tu Frankovka modrá Rosé.

Chvíle s priateľmi by sme si určite nemali odopierať. A je jedno, či je víkend alebo stred týždňa. Uvidíte, že vaša kamoška pozvanie na pohárik ocení oveľa viac, ako obyčajnú správu cez telefón.

MEGA SÚŤAŽ: Vyhrajte kartón vína na dámsku jazdu!

Stačí, ak odpoviete na nasledovnú súťažnú otázku:

Aké témy najčastejšie rozoberáte pri pohári vína vy?

a) vzťahy, muži a milostný život
b) kam na dovolenku a tipy na cestovanie
c) kde sú dobré zľavy a kam ísť nakupovať

Odpoveď pošlite cez SMS v tvare: FEM(medzera)číslo odpovede na číslo 6305.
(príklad textu SMS: FEM 1)
Súťaž prebieha v termíne od 09.06.2017 08:00:00 do 16.06.2017 23:59:00.
Výhercovia budú kontaktovaní telefonicky.
Cena spätnej SMS je 0,200 € s DPH (Službu prevádzkuje Zoznam Mobile, s. r. o.)

Organizátorom súťaže je spoločnosť HUBERT J.E., s.r.o., so sídlom Vinárska 137, 926 01 Sereď, IČO: 36246794, spoločnosť zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 13173/T

Súťaže sa môžu zúčastniť a výhru môžu prevziať len plnoleté osoby.
Výhra môže byť doručená len na adresu na území SR.

Výhercovia:

Mária H., Bytča
Valéria Ch., Holíč
Marta B., Zvolen

Blahoželáme!

- reklamná správa -

Foto:
vitis galéria
Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba