Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie knihy, ktoré by ste si so sebou mali zobrať na dovolenku: Tieto si určite pribaľte do svojho kufra!

Zábava

Prinášame vám jedinečné tipy na zaujímavé knihy, ktoré vám spríjemnia pobyt na slnkom zaliatej pláži. Ak ste sa aj vy rozhodli tento rok odísť na dovolenku oddychovať, pribaľte si so sebou jednu z týchto zaujímavých kníh.

Slnko, voda, more, pláž a sladké nič nerobenie. Viete, čo vám chýba k dokonalosti? Predsa kniha, ktorá vám spríjemní váš pobyt na dovolenke. Vybrali sme pre vás 5 najlepších, ktoré by ste si zo sebou mali zbaliť do kufra. 

Prečítajte si aj: Akými pravidlami by ste sa mali riadiť, ak sa chystáte na dovolenku s kamarátkami? Nezabúdajte na bod 7!

Som idealista 

Táto kniha plná citátov, ktoré nie vždy hľadajú riešenie či motivujú. Niekedy len dokonale vystihnú život a ľudí svojím posolstvom, ktoré ponúkajú. Nádherné citáty od obyčajných ľudí do každodenného života plného radosti aj smútku vám prinesú presne to, čo v danej chvíli potrebujete.

Do vody

Nová kniha od autorky bestselleru Dievča vo vlaku! Tento príbeh sa bude páčiť všetkým z vás, ktorí obľubujú dobre vystavané detektívne príbehy a napätie do poslednej strany a tým, ktorých uchvátila prvotina autorky Dievča vo vlaku. Skvelá kniha vhodná na dovolenku, kde nebudete potrebovať nič iné, len ležať na pláži a čítať napínavý príbeh.

Odkaz Slunečnice

Táto kniha sa venuje správnemu smeru vnímania a poňatia ľudských vzťahov. Pomôže vám riešiť ťažké životné situácie a vyrovnať sa s udalosťami a duchovnými energiami. Autor knihy sa snažil ponoriť do hĺbky tejto problematiky a knihu napísal od srdca a s úmyslom pomáhať druhým. Oddychové čítanie, v ktorom nájdete odpoveď na svoje otázky.

Káva od Felliniho

Boris Filan tvrdí, že už nepíše cestopisy, ale mestopisy, chuťopisy a vôňopisy. Nová kniha Káva od Felliniho je rozprávanie o neznámych miestach známych miest. Je to kniha, ktorá spája tulácke zážitky s potešením z miestnych jedál a objavovaním histórie. Základom knihy Káva od Felliniho sú dva Filanove splnené sľuby, aké to sa už dozviete priamo počas čítania. Ak ste milovníkom cestovania, táto kniha sa vám zaručene zapáči.

Inšpirujte sa: Z bývalej moderátorky spisovateľka, ktorá prelomila TABU: Jana Mutňanská je takto ženám oveľa bližšie

Chatrč 

Chatrč je pozoruhodná kniha, ktorá odpovedá na otázku ľudstva spájanú s bohom. Je to asi najpútavejší román, aký budete čítať a vyvolá vo vás pocity radosti aj ľútosti. Ak si chcete tento rok prečítať knihu, ktorá o vás zanechá hlboké pocity, ste na správnej adrese. Tento príbeh vám otvorí dvere do duše a prinúti vás zamyslieť sa nad božou prítomnosťou.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus